Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem gáz a hirtelen váltás...

Nem gáz a hirtelen váltás után egyszer csak visszatérnék az eredeti munkához ?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok nő, aki mellesleg targoncavezető is és imádom csinálni.


Veszprém megyében éltünk ott kezdtem el dolgozni egy raktárban 3 évet,feladataim a következőek voltak:


Beérkező áruk átvétele, bevételezése, raktárban való elhelyezése.


Megrendelt termékek összekészítése PDA eszközzel FIFO elv alapján.


Teherautók,kamionok fel-, és lerakodása.


Éves leltárban való részvétel.


2 évvel később ismét költözésre kényszerültünk, Fejér megyében éltünk, ahol folytattam raktári tevékenységem egy kis cégnél ahol 3 évet voltam, feladataim:


Belföldi fuvarok rögzítése a pallatways portál rendszerben.


Szállítólevelek és CMR készítése.


Beérkező rendelések feldolgozása, reklamációk kezelése.


Beszerzési rendelések visszaigazolása, lekönyvelése.


A kiadott/visszavételezett áruk napi pontos lekönyvelése a Navisionban.


Készletellenőrzés.


Éves leltárban való részvétel.

megint költözni kellett.


Pestre jöttünk és 7 hónapja nem találok munkát.


Mindenhol diszkrimináció ér azért,mert nő vagyok aki benne van már a korban,hogy szüljön....


Az angol nagyon alapfokon megy, tervezek majd tanárhoz menni,de ahhoz pénz kell és jelenleg a nagyi nyugdíjából nem tudjuk ezt finanszírozni. Addig természetesen ismétlem magam,hogy ne felejtsem el.


Tudni kell, még hogy én a 3 műszakot és a 12-14 órázást nem bírom, csak és kizárólag 2 műszak ami szóba jöhet nem 1 hanem 2.


17 kerületben élek,10 került, Üllő, Gyál, Pécel, Maglód, Ecser Gyömrő, Monor,Vecsés,Nagytarcsa Kistarcsa és környékén sehol nem vesznek fel....


A család és a barátok szerint hagyjam magam mögött ezt az egész raktáros múltat,egy időre mert ha eddig nem kellettem akkor később se fogok,de annyi idő tanulás és energia az a rengeteg év ment el rá, lélekben nem tudom elengedni.


Holnap (kedden) megyek dolgozni egy kis közértbe coop boltba eladó pénztárosnak.

Pénz szempontjából sem mindegy,hogy raktár vagy coop.


Szerintetek ha pár év múlva sikerülne újra raktárba visszatérni akkor nem nézne ki furán amiért hirtelen váltottam?


Azt sem akarom,hogy azt gondolja a cég,hogy nem voltam lojális és kitartó.


Szerintetek nem gáz,ha azt mondom,hogy a kényszer nagy úr és hát munkanélküli hajléktalan mégse szerettem volna lenni ezért ez csak egy ideiglenes megoldás ?



2023. aug. 7. 05:06
A kérdező szavazást indított:
Nem gáz
Gáz
Egyéb leírom kommentbe
9 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz! Addig keress, amíg nem találsz olyat, ami kedvedre való, tök ügyes vagy egyébként, hogy nő létedre ilyen munkában megállod a helyed. A Coop helyett meg érdemes Aldit vagy Lidlt megpróbálni. Pénzben biztos hogy jobb. A mai világban már nem olyan a munkahelyi váltás, mint régen, amikor még munkakönyv volt.
2023. aug. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Te írogatsz a g*cipofátlan álláshirdetések csopiba is. Pont most olvastam megint. Többször adtak már jó tanácsokat, rengeteg a komment minden posztodnál.

Nem gáz, addig amíg szembe nem jön az álommeló, valahogy pénzt kell keresni.

2023. aug. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem gáz, dehogy is.

Én is hasonló helyzetben voltam az év elején mint te, de hálát adok érte azonnal sikerült munkahelyet találni, a hiteleimet fizetnem kell.

Viszont én sem abban a szakmában dolgozok amit imádok és folyamatosan pályázok vissza a régi, imádott szakmámba.

Néha nagyon lent vagyok, ha nem sikerül egy-egy interjú, de soha nem adom fel a reményt, hogy csinálni fogom még én nem sokára azt amit annyira imádok!

Kitartást! Folyamatosan keresd az új lehetőségeket.

2023. aug. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 miért baj hogy több felületen is érdeklődők
2023. aug. 7. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!