Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fel szeretnék mondani,hogyan...

Fel szeretnék mondani,hogyan tovább? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Másfél éve dolgozom ezen a munkahelyen, de most jönnek ki a buktatók.

A főnök a vendégek előtt lealáz, őskáosz a munkarend, A kollégákban semmi kollegialitás nincs.

8-10 órákat dolgozunk. Hivatalos szünetet nem kapunk, nem tudok enni, inni. Wc-re is nagy nehezen rohanva tudok elmenni...

Ezzel még nem is lenne baj, de már gyomor ideggel jövök be dolgozni. A kollégám/társam is minden apró dolgokért lecsesz, ha a piros nem halvány piros akkor azért ha sötét akkor azért nem tudok megfelelni nekik úgy érzem kihajtom a belem, de nem elég, főnök is csesztet de mindenkit, nem csak engem, de én ebben a hangulatban nem tudok dolgozni.

Másodállásom van, de ott megbízásos munka viszonyban.

De abból nem tudok megélni, az kis zsebpénz miatt csinálom a főállásom mellett.

Nem tudom mit csináljak? Meddig bírom



2023. aug. 8. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Mondd meg a főnöknek h ekkora bunkó idiotaval meg sosem találkoztak mégis mit képzel magarol? A fizetésnek csúfolt zsebpenzt meg dugja fel magának! Bárhol találsz jobb munkát!
2023. aug. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Én meg a konkrét kérdést nem értem.


Most akkor mit szeretnél megtudni? Hogy hogyan kell felmondani? Annak a menetét? Vagy mit?


Van szerződésed?

2023. aug. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat setalj oda a fonokhoz hivd felre es mond neki hogy szeretnel felmondani.. aztan keress mas melot. Altalaba ez igy megy 😀
2023. aug. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
Mondj fel, ne legyünk már rabszolgák.
2023. aug. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Elolvasod a szerződést, mennyi a felmondási idő, aztán írsz egy papírt, hogy felmondasz, minták vannak a neten. Azzal odamész a főnökhöz. Nem kell indokolni, ha nem azonnali a felmondás.

Ennél már csak jobbat találsz.

2023. aug. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Találj egy másikat és mondj fel! Tudom milyen érzés gyomorgörccsel dolgozni járni. Teljesen ki fog készíteni, semmi nem ér annyit hogy lelkileg és fizikailag is leépülj! Most olyan munkaerőhiány van mindenhol, hogy hamar találsz másikat. Merre laksz?
2023. aug. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Baranya megye
2023. aug. 9. 06:50
 8/9 Senior Séf ***** válasza:
Sajnos munkaerőhiány azért van, kedves 6-os, mert oda külföldi olcsójánosokat keresnek.
2023. aug. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Beadod a felmondast a hr-en masnaptol meg nem mesz be

En igy csinaltam

2023. aug. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!