Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki az a nemnormális ma Magyaro...

Ki az a nemnormális ma Magyarországon aki elmegy alkalmazottként a MÁVhoz dolgozni úgy, hogy azt várják el tőle éhbérért tanuljon annyit és vizsgázzon olyan keményen mint kb egyetemi jogászképzésen?

Figyelt kérdés

2023. aug. 9. 17:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Én.

Bár mondjuk nem csak éhbéres állások vannak ott.

Tudod egy mozdonyvezető mennyit keres?

2023. aug. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

Van egy olyan tényező az országban élő emberek életében, hogy BIZONYTALANSÁG.

Van egy másik tényező is az itt élő emberek életében, amit SZÜKSÉGNEK hívnak - és ez nagy úr!

És vannak olyan emberek, akik MEGSZÁLLOTTAK, - mindenre képesek azért, hogy a vasút közelében lehessenek, mert ez a hobbijuk, hivatásuknak tekintik, hogy vasút közelében dolgozhassanak.

Ezek kombinációiból áll össze a "nem normálisak" köre!

2023. aug. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Ki az a nemnormális, aki azért fikáz valakiket, mert a MÁVnál dolgoznak, úgy, hogy az egyetlen indoka, hogy szerinte csak éhbér létezik ott
2023. aug. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%

Akinek van saját háza, 0 hitel. Nincs család, gyerek akiket el kell tartani, esetleg egy Swift belefér autó gyanánt, és még így is maszekolni kell mellette ha normálisan akarsz élni.

Vízművekhez jelentkeztem mint hálózat karbantartó, mondta nekem a HR-es hogy a pénz kevés mindenki maszekol mellette.

2023. aug. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Ilyeneknél nem tudom eldönteni hogy provokál a csákó, vagy ennyire buta phasz
2023. aug. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Te sem dolgoztál még a MÁV-nál, azért írsz ilyen butaságokat. :-D
2023. aug. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Vasutasgyerekként nőttem fel, a legtöbb vonaton ingyen utazott az egész család korlátlanul, a helyjegyesekre is csak a helyjegyet kellett kifizetni.
2023. aug. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

Nagyon bírom én is az "ilyen" beszólós kérdéseket. Lenézni mindent-, és mindenkit úgy, hogy lövése sincs a témához...

Gratula.

2023. aug. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

"Te sem dolgoztál még a MÁV-nál"

Inkább sehol sem dolgozott.

Elkényeztetett kis taknyos.

2023. aug. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
abból kiindulva, amilyen alakok a szegedi nagyállomáson be vannak öltöztetve az egyenruhába, én azt a részét sem hiszem el a kérdésnek, hogy bármiféle írásos feladat lenne a felvételi kapcsán... alkeszek meg kisegítő iskolások.
2023. aug. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!