Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki az a nemnormális ma Magyaro...

Ki az a nemnormális ma Magyarországon aki elmegy alkalmazottként a MÁVhoz dolgozni úgy, hogy azt várják el tőle éhbérért tanuljon annyit és vizsgázzon olyan keményen mint kb egyetemi jogászképzésen?

Figyelt kérdés

2023. aug. 9. 17:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
6%
Én sem tudom kik mennek, de úgy néz ki van aki dolgozik ennyiért is és ez a nagy baj.
2023. aug. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 BlackSword ***** válasza:
90%
Csak halkan megsúgom, hogy a mozdonyvezető bőven nem éhbéres fizut kap... az amit az oktatás alatt kapnak, az valóban nem sok, de utána jó nagyot emelnek rajta...
2023. aug. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
62%
Mennyivel jobb munkan nélkül kifogásokat gyártani, hogy melyik munka miért nem felel meg...
2023. aug. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
66%

1. Azért nem éhbéres fizetések vannak csak.

2. Bizonyos helyzetekben az a bónusz, hogy ingyen vagy akciósan tud utazni az egész família, nagyon sokat tud jelenteni... főleg ha vmi kis szaros faluból kell mindenkinek beingáznia a családból, hogy vmi értelmes munkát tudjon vállalni.

2023. aug. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Justinianus ***** válasza:
Ennél már csak olyan van több, aki felmond, és szerencsét próbál a versenyszférában, aztán sírva jön vissza pár hónap múlva... :)
2023. aug. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyelőre csak a MÁV indít MV tanfolyamot engem meg érdeke a szakma, szóval így jártam
2023. aug. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!