Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Álláskeresői járadékkal...

Álláskeresői járadékkal kapcsolatban kellene segítség?

Figyelt kérdés
Szeptember 17-én járna le a 3 hónapos álláskeresői járadékom, de találtam munkát. Be adtam a 80 százalékos kérelmet és azt mondták a következő bérfejtésnél utalják. Nos az új hely nem vált be és fel szeretnék mondani. Ilyenkor szólnom kell, hogy még sem kérem a 80 százalékot vagy mi a teendő? Mert nem nagyon értelmezem a jogszabályban le írtakat.

2023. aug. 11. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Rákerestem, de nem találok pontos infót. Hívd fel a munkaügyi központot, ahová tartozol és ők meg fogják mondani mi a teendő.
2023. aug. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így továbbra is munkanélküli maradsz, tehát így is nyilván jár a maradék összeg.
2023. aug. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Hétfőn majd akkor meg érdeklődöm, mert egyáltalán nem világos. Csak el szeretném kerülni azt, hogy vissza kelljen fizetni vagy valami gond legyen belőle.

2023. aug. 12. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!