Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A többértelmű információ is...

A többértelmű információ is beletartozik a mobbingba?

Figyelt kérdés

Az információ visszatartás, a kommunikáció visszatartás és az érrelmetlen feladatok oda tartoznak ez tiszta sor.


De ha úgy osztja ki a főnök a feladatot, hogy az többfeleképpen is értelmezhető, az mobbing?


2023. aug. 13. 19:02
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az csak szimplán *eciség.
2023. aug. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Csak mert abból is lehetnek jobb esetben félreértések, rosszabb esetben meg szivatás, esetleg ellehetetlenítés.
2023. aug. 13. 21:30
 3/20 anonim ***** válasza:
61%
Nem az csak szerencsétlenül kommunikálnak,de tökmindegy minek nevezed.Kérdezz vissza ha nem egyértelmű,erre gondoltál már?
2023. aug. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igen és megismételte ugyanazt ingerültebben, majd közölte hogy ha rajtam kívül mindenki érti, velem van a baj.
2023. aug. 13. 23:56
 5/20 anonim ***** válasza:
58%
Nem tartozik bele hivatalosan a mobbing kategóriába, de nem is szerencsétlen kommunikáció, ahogy a 3-as troll írta. Kéretlen munkaerő ellehetetlenítés, tehát beletartozhatna.
2023. aug. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

#4 Tényleg mindenki érti, csak te nem?Esetleg új munkatárs vagy?

Ha rég óta ott dolgozol és rajtad kívül mindenki érti az utasítást, akkor lehet veled is van probléma.

Esetleg egy példát tudnál rá írni?

2023. aug. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
38%
#6 Troll vagy, munkáltató, vagy mobber? Vagy 3in1?
2023. aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Általános helyzetet írtam, ami velem is, meg ismerőseimmel is megtörtént. A kollegák nekem wlmondták, hogy ők srm értik. De ők nincsenek piszkálva.
2023. aug. 14. 21:19
 9/20 anonim ***** válasza:
38%

Kérdező ne válaszolj a 6-osnak! Látszik az összes válaszából, hogy kötekedni akar, és bármit is írsz, mindenből azt fogja kihozni, hogy veled van a baj, és egy ilyen beszélgetésből nem megoldások vagy segítségek szoktak lenni, hanem ego harc, hogy kinek van igaza. Annak meg itt semmi értelme.


Meg élő értelmes ember nem mond ilyet eleve, hogy írd le a saját példádat, mert élő értelmes ember tudja, hogy egymás magánéletéhez idegenként semmi közünk. Még akkor sem, ha utána azzal jön, hogy "ha nem írsz pontos esetet, az nem állja meg érvként a helyét."


Kb. egy gyakoribúlvárra éhes troll.


A választ meg úgyis megkaptad már.

2023. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
#9 Te normális vagy? Én írtam a #6-ost, azt az egyetlen egy hozzászólást.Takarodj a picsába! Zavar, hogy le sem szarlak?Mert amúgy ennyit sem érsz.
2023. aug. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!