Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bruttó 1 millió forintos...

Bruttó 1 millió forintos fizetés jónak számít Magyarországon?

Figyelt kérdés

2023. aug. 13. 22:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a fizetéseket és rájössz... Ha valakinek nem elég a bruttó 1 millió, szívesen cserélek vele!
2023. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Jelentősen átlag feletti, de azért nem annyira ritka, bizonyos területeken ennél nagyobb fizetések is teljesen normálisak.

Én szó nélkül aláírnám, nekem ez 50%-os emelést jelentene.

2023. aug. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
10%

"Ha valakinek nem elég a bruttó 1 millió"


Miért elégedne meg vele, ha kereshet ennél többet is?

2023. aug. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Földhöz verném magam örömömben.
2023. aug. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
3-as, nem az a kérdés, hogy megelégszik vele vagy sem. Az a kérdés, hogy ebben a kotmány országban jónak számít-e. És igen, nagyon is.
2023. aug. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
42%
sokan kicsit garantált minimálbér felett keresnek, az még albérlet mellett is kevés egyedül...
2023. aug. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
9%

Én nekem nem lenne elég, a szakmámban Magyarországon 2-2.5 millió bruttót is meglehet keresni.

Bruttó 1 millióból nem lesz saját házam, lakásom, 40-50 éves koromra anyagilag független életem és én erre törekszem, mivel semmit nem kaptam a szüleimtől, így minden energiámmal ezen vagyok, hogy ezt megteremtsem a semmiből.

Ahhoz hülye vagyok, hogy vállalkozzak, szerencsére az agyam jó, még nagyobb szerencsémre ami érdekelt fiatalon, azzal mint kiderült sok pénzt lehet keresni..

Sokan persze azzal jönnek, hogy jó nekem, sokat keresek, csak nyomkodni kell az egeret meg a billentyűzetet stb.. Volt aki azt mondta, hogy a munkám annyi, hogy pendrive-okat dugok be, meg húzok ki... Hát ez a közhiedelem a szoftverfejlesztőkről.. Nyilván ez a legalja szint, akik ezen a véleményen vannak.

2023. aug. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, mint bruttó 999ezer de rosszabb, mint bruttó 1001ezer.
2023. aug. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
66%
Attól függ milyen munkakörben.
2023. aug. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem nagy szám, mint előttem írta valaki, ez arra elég, hogy megélj, de ebből sosem leszel független, még 60 évesen is dolgoznod kell, annyit nem lehet félretenni belőle, hogy középkorúként már ne kényszerből dolgozz.


Arra elég viszont, hogy felesleges dolgokra elszórd, pl drága parfüm, stb. .


Annyi, hogy egykulcsos adóval szinte alig fizet adót ebből.

2023. aug. 14. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!