Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Fiatalabb generációk jobban...

Fiatalabb generációk jobban mernek betegállományba menni?

Figyelt kérdés
Nálunk ez a helyzet, aki idősebb megy kb bármilyen betegen, az új kollégák, fiatalok már egy kis náthával otthon maradnak. Ami nekem már meg fura.

2023. aug. 18. 14:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%

Nem tudom, nálunk inkább a betegség mértéke a befolyásoló, nem pedig az életkor, bár fertőző betegségeknél akkor is érdemes lehet otthon maradni, ha te magad nem érzed magad túl rosszul.

Én ha tehetem bemegyek, mert nem szeretek hiányozni és amúgy is szeretem a munkámat.

24/N

2023. aug. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Kitana. ***** válasza:
39%
32 vagyok, én simán megyek náthával is táppénzre. Én sem utálom a munkámat, de jobban szeretek pihenni.
2023. aug. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
43%
Én 38 vagyok, de utálom, ha valaki betegen jön dolgozni!
2023. aug. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%

Fiatal vagyok és bármilyen betegséggel bemegyek dolgozni.

Akinek nem tetszik, az így járt. ;)

2023. aug. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%
4-es, még szerencse, hogy nem vagyunk kollégák!
2023. aug. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
60%
5.: Ezt én is nagy szerencsének tartom. ;)
2023. aug. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
5 igen, a nem lógós emberek néha még náthásan is bemennek dolgozni bizony ám :)
2023. aug. 18. 15:17
 8/21 anonim ***** válasza:
42%
Na ezért örülök, hogy van már Home Office. Régen mikor be kellett járnunk nálunk is bejárt gethesen, meg lázasan egy csomó idióta. Szétfertőzték az irodát és még büszkék is voltak magukra, hogy betegen dolgoznak.
2023. aug. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
25%
Én 26 vagyok és 6 éve nem voltam táppénzen, szóval én pl nem ilyen vagyok. Szerencsére nen vagyok beteges, de ha kicsit rosszul voltam is mentem.
2023. aug. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
45%

Miért lesz attól lógós valaki, hogy nem szeretne megfertőzni mindenkit munka alatt? Amúgy is, ha valóban lógós lenne, bármilyen értelmesebb munkahely kirúgná.

Engem nem zavar, ha valaki betegen jön be, mert erős az immunrendszerem, de lehet mást zavar. Kétlem, hogy azért én lennék a lógós, hogy otthon maradok náthásan ahelyett, hogy bent végig tüsszögném a látogatóinkat, akiknek egy jelentős része ráadásul gyerek. Ilyenkor is inkább mások miatt nem megyek be, mintsem magam miatt. Itthon is tudok (előre) dolgozni, a munkahelyen pedig van váltásom.

24/N (#1)

2023. aug. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!