Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyenkor most mit akar?

Ilyenkor most mit akar?

Figyelt kérdés
Van egy kolleganom akivel ket hete beszelgetek,van parja,de teljesen ugy viselkedik velem mintha akar tolem valamit.Tegnap megkerdeztem tole hogy miert viselkedik velem igy,de nem valaszolt ra.

2023. aug. 20. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem érdekelne az se ha fejen áll.
2023. aug. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy viselkedik?
2023. aug. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

Hát ez alapján szerintem félrekúŕni.



Azt, hogy neked kell-e ez a vihar a biliben, a munkahelyi románc, a féltékeny pár, az hogy te csak a kölcsön kolbász leszel a szélen, az más kérdés.


Én tuti nem mennék bele, kell a francnak ez a hiszti, több benne a szívás mint a pozitívum.

2023. aug. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Aha, nem válaszolt rá, és akkor szerinted mi tudunk neked válaszolni? Bocs, de azt hiszed, hogy belelátunk az emberek fejébe, vagy mi?
2023. aug. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
Ri.anckodni akar 😀 kapcsolatot ne akarj ilyennel, ne vedd komolyan max kavargatas
2023. aug. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!