Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ez ciki lenne?

Szerintetek ez ciki lenne?

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy 2 hónapja felmondtam a munkahelyemen,ahol előtte 6 hónapig dolgoztam és volt egy kolléganőm,aki mindig is nagyon tetszett,de volt valakije. Semmi sem volt köztünk, más kolléganőmmel kavartam egy darabig,de ez nem lényeges. Az előbb említett kolléganőmnek nemsokára szülinapja lesz és gondoltam bemennék meglepni valami ajándékkal,amit bevinnék neki a munkahelyre. Nincsenek szándékaim vele kapcsolatban,de mindig is szerettem meglepni a nekem tetsző/szimpatikus embereket,még akkor is ,ha nem tartom velük a kapcsolatot,így őt is meg szeretném. De attól félek,hogy az ő szemszögéből mégis csak ciki lenne,hiszen ezzel elárulnám,hogy szimpatikus vagy az volt. Lányok,ti nektek ciki lenne vagy imponálna egy ilyen dolog,még úgyis hogy az illető felé semmit sem éreztek?

2023. aug. 25. 01:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Feleslegesnek érzem inkább...


Mert ha félreerti, akkor meg magyarázkodhatsz is.


Bőven elég egy messenger felkoszontes. Bár ha nem akarsz tőle tényleg semmit, akkor ez is felesleges.

2023. aug. 25. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Egyetértek az #1 el
2023. aug. 25. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. aug. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kitana. ***** válasza:
32%
Az lenne, kellemetlenül érezném magamat és valószínűleg visszautasítanám az ajándékot, vagy ha nem tudom, mert mondjuk csak ott hagyod a recepción vagy valami, akkor odaadnám másnak… Az ajándékok attól esnek jól, akivel közeli viszonyban vagyok, azaz jó barátok, család, pár.
2023. aug. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%
Ez valamelyik epizódból van az angol Office-ból? Mert kicsit annak érződik.
2023. aug. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

Kedvesem, van célod. Úgy hívják remény.

Amit leírtál mind rizsa, szeretnéd ha lenne valami köztetek. Valamiért azt gondolod, hogy ő az ideál neked, ezért nem tudsz rajta túllépni. Köszöntsd fel üzenetben. Ha amúgy nem voltatok egy társaság munkán kívül, nagyon kellemetlen lenne, ha megvan még a barátja, akkor pláne.

2023. aug. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében ez egy viszonylag visszafogott stílusú zaklatás kategória. Ha rám hallgatsz, nem erőlteted!
2023. aug. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én nem örülnék neki, főleg ha nem is tartjuk a kapcsolatot. Fura és kellemetlen lenne.
2023. szept. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!