Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nem lenne muszáj nem...

Ha nem lenne muszáj nem dolgoznál? Mit csinálnál?

Figyelt kérdés
2023. aug. 26. 17:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Nőket.
2023. aug. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Dolgoznék akkor is. Csak akkor inkább napi 4 vagy 6 órában. Szeretem a munkámat.
2023. aug. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%

Biztos, hogy dolgoznék, de a jelenleginél sokkal értelmesebb munkát.

Pl.: talprefelxológiát magánban. (F!)

2023. aug. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%

Ugyanazt, amit a többi szabadnapomon. Eleve olyan a munkám, hogy vagy 24h-ban bent vagyok, vagy itthon szintén 24 órában.

A szabad napjaimon élvezem, hogy akkor kelek, amikor magamtól ébredek, aztán megreggelizem, netezek, olvasok, elmegyek a hobbiautómmal egyet, ha szép az idő és kedvem tartja, aztán együtt ebédelek olyan barátommal, aki szabadúszó, délután akár át is megyek hozzájuk, aztán este szabad időpontban hazajövök, hiszen másnap sem kell időre kelnem. Aztán van a másik verzió, amikor az autókázás, haverozás helyett a barátnőmmel találkozom és elmegyünk együtt csavarogni, autózni, pl mivel szeretjük a kastélyokat, kastélymúzeumokat keresünk fel, beülünk egy jó étterembe megebédelni. Ha hétvégére esik a szabad nap, akkor elmegyek egy haverommal éjszakai szórakozóhelyekre, bulizunk, ilyesmi...

Úgyhogy munkavégzés nélkül is tudok tartalmas életet élni. Vagyis tudnék, ha a gempa passzív jövedelemből meglenne. A minden napos munkábajárástól kiráz a hideg. Sőt, megértem azt is, aki szereti a munkáját, mert én is, néha kedvtelésből be is vállalnék egy egy napot, de nem minden nap.

2023. aug. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A hobbimnak élnék.
2023. aug. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

De, de csak 4 órában.

Olyan helyre költöznék, ahol "nagy" (min. 3000, de inkább 4-5000 m2 föld tartozna a házhoz). Azon kívül, hogy azt rendezném, állatokat is tartanék stb., hobbijaimnak élnék.

2023. aug. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én állatmenhelyen végeznék önkéntes munkát
2023. aug. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Hobbim van rengeteg, nem unatkoznék.
2023. aug. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy óriási kertet művelnék, saját termesztésű zöldségekkel gyümölcsökkel.
2023. aug. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

A legtöbb embernek fontos, hogy hasznosnak vélje a létét, tehát dolgoznék tovább - már csak azért is, mert olyan bizonytalanság van ebben az országban, hogy aki egyik nap még megtehet ezt-azt, az másnapra minden különösebb mutatvány nélkül is földönfutóvá is válhat (az elfogadott visszamenőlegességnek és az "éjjeli törvényhozásoknak" hála, csak az az egy biztos, hogy egyszer mindegyikünk meg fog halni, semmi más). EZ ITT a "nem esemény" kategória - azoknak, akiket nem érint éppen!

Amikor tehetem, akkor meg úgy is a hobbimnak élek.

2023. aug. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!