Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy pasi hogy képes szemembe...

Egy pasi hogy képes szemembe hazudni hogy nincs jogsija miközben láttam hogy van?

Figyelt kérdés

Megkértük hogy céges autóval elugrana e elhozni valamit. Erre mondja ő nem vezethet személyautót.


Dehát láttam hogy van jogsija, a kantinban előttem állt pénztárnál és bankkártyája mellett ott virított a jogsija.


De azért a képembe hazudik hogy nincs.



2023. aug. 26. 22:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
81%
Csak segéd motorra van neki. Szóval csak AM kategória. Valószínűleg ez a helyzet, és tényleg nem vezethet autót csak segéd motort.
2023. aug. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Egy normális munkahelyen leszerződnek arról, hogy ki vezetheti a szolgálati autót. És akkor nincs hisztike, hogy jujj én nem megyek, nem vezethetek. Akinek ott az aláírása a papíron, azt munkaidőben bármikor utasíthatják, hogy szolgálati autóval hozzon el ezt-azt.

Ez nem úgy működik, legalábbis jobb helyeken, hogy random munkatársak egymást szólítják le, hogy ugorjon már el autóval ezért meg azért. Főleg úgy, hogy homályos, van-e érvényes jogosítványa az illetőnek.

2023. aug. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
49%

Jól láttad, van jogosítványa, tud, sőt szeret is autót vezetni.

Viszont nem bírja a szagodat, taszító számára a közelséged, utál veled egy levegőt szívni, nem akar neked szívességet tenni, lábrázása van veled együtt mutatkozni, stb. stb. stb.

Ezekből valamelyik, de az is lehet hogy mindegyik.

Szabadon választott. 🤓

2023. aug. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 veterán vas ***** válasza:
100%

A céges autó használata általában nem szívesség kérdése.

Pl. ha a főnök megkérdezi hol jártál?

.... elszaladtam az IKEA-ba mert leárazás volt és hoztam Margitkának két díszpárnát. ;)

2023. aug. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer engem is "megkértek" hasonlóra. A kb. 2 hete ott lévő gyakornok egyszerűen odajött hozzám délután, és: "Hallom, te vagy a kocsival. Vigyél már ki a vasútállomásra most". Hát én nem kerestem semmi udvarias kifogást. Miután sikerült felkaparnom az államat a padlóról, egyszerűen közöltem vele, hogy "Nem". Ő is megsértődött! :D

Amellett, hogy egy gyakornok azért ne utasítgasson, mert nem a főnököm, amúgy nem is értem, hogy gondolta ezt, a céges autónak menetlevele van, minden egyes métert bele kell írni, amit a kocsi megtesz, mikor, hová, miért. Az "elvittem a kiscsajt a vonathoz" nem igazán igazolható sem a főnökség, sem senki más felé.

2023. aug. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
'hát de olyan nincs?' Mármint A kategóriás jogosítvány? Igazad van, megnéztem és tényleg nincs..
2023. aug. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Ebből a kérdésből is látszik hogy manapság már mindenkinek adnak jogsit akinek nem kéne... A kérdezőnek is van állítása szerint, de azt se tudja mire érvényes.

Amúgy kedves kérdező, ha neked van jogsid, neki meg nincs (vagy van, de nem tud/akar vezetni), akkor te miért nem mész el helyette? Hmm?

2023. aug. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!