Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm hazudott...

A legjobb barátnőm hazudott nekem. A szemembe hazudta hogy nem jött össze a sráccal aki tetszett. Hogy bocsássak meg neki?

Figyelt kérdés

A suliban volt egy srác már vagy 3 hónapja kerülgettük egymást, mikor ráírtam és randiztunk párszor, de nem történ semmi..aztán az egyik randi előtt a legjobb barátnőmet felkísértük a buszra..ott éreztem hogy a srácot már nem is érdeklem annyira..aztán végül a barátnőm megígérte hogy nem beszél vele többet, de végül így is megszüntettem a kapcsolatot..de nagyon fáj a mai napig.

Aztán a barátnőm nálam aludt a múltkor és róla beszéltünk, azt mondta hogy beszélgettek, de nem akart összejönni vele..azt mondtam oké

Nem tudtam nyugodni ezért beléptem a facebookjába...és mindent megtudtam..jártak, 1 hónapig, nem is akármilyen kapcsolatuk volt..

most mit tegyek? nem tudok a barátnőmre nézni se..


15L



2015. júl. 10. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan emberrel nem muszáj barátkoznod,aki bármilyen módon fájdalmat okoz lelkileg,holott tudja,hogy ez neked mennyire szarul esik.Egyszerűen zárd ki őt is,a srácot is az életedből.Nehéznek tűnik,de menni fog,hidd el!
2015. júl. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ez zavaros volt...

Ha a tiéd nem "lehet", akkor másé sem.

Szerintem nem szép dolog más cuccába turkálni.

2015. júl. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De éreztem hogy nincs minden rendben te mit csináltál volna?

Amugy 1.válaszoló, azt fogom tenni..

2015. júl. 11. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!