Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Éjszakai műszaknál ti mikor...

Éjszakai műszaknál ti mikor aludtok?

Figyelt kérdés
18:30-6:30ig dolgozok akkor mikor kellene aludnom? Heti 2szer lenne ez a műszak. 18 évesként elfogadható ez?

2023. aug. 28. 16:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor éjszakáztam akkor hazaérkezés után aludtam, reggeltől általában kora délutánig.
2023. aug. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
49%
Egyáltalán nem elfogadható, ki fogsz készülni.
2023. aug. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Én három hónapig dolgoztam állandó éjszakás műszakban. Persze, hogy nem elfogadható, és az is igaz, hogy kikészül az ember, de a kényszer nagyúr. Szerintem pár hónapig ki lehet bírni, amíg nem találsz jobbat, mivel nagyon fiatal vagy én a helyedben elkezdenék tanulni, vagy kimennék külföldre.
2023. aug. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. éjféltől szoktam aludni reggel 6-ig, mikor már nincsenek bent a főnökök.
2023. aug. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Amikor olyan fáradt vagyok, hogy elájulok.

Környezetem nem igazán hagyja, hogy nappal aludjak mert csak azértis felébresztenek.

2023. aug. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#2 hogyhogy?

#3 igen tovabb fogok tanulni csak más egyetemi szakot akarok megjelolni. Jobb lehetoseg nincs munka terén.

2023. aug. 29. 00:25
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha így dolgoznék, én kihúznám valahogy d.e. 11-ig, akkor ennék, és mintegy délutáni alvásként szundítanék egyet ötig-hatig. De ehhez az is kell hogy munka közben is tudjak egy órát - fél órát aludni. A legrosszabb, amit tehetsz, ha reggeli órákban alszol, legalábbis a munkatársaim akik átállásról panaszkodtak mind ezt tették. Egyébként meg nem fogsz kikészülni, hónapokig, évekig lehet ezt csinálni, csak okosan kell.
2023. aug. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#7 köszi. Bocsi nem értem akkor ha végzek a műszakkal akkor utána aludjak?
2023. aug. 29. 01:38
 9/11 anonim ***** válasza:

7-es vagyok, annyit még hozzátennék hogy én így dolgoztam 2 évig.

Nem, félreértesz, szerintem pont hogy NE aludj munka után közvetlenül.

Csinálj valamit a reggeli órákban munka után ami ébren tart, könnyebb sport, pakolászás, főzés, elintéznivalók, bármi.

Egyél valamit 11-kor ami még éppen elálmosít de még tudsz tőle aludni.

És csak 11-12 felé kezdj aludni. Mintha délutáni alvás lenne.

Nekem legalábbis ez jött be.

2023. aug. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha dolgoznom kell éjjel, akkor nem alszom, mert nem azért megyek be a munkahelyemre, hogy aludjak munkaidőben. Más kérdés, hogy erre fel sem merülhet igényem, mert fizikálisan nincs időm ilyenekben gondolkodni, annyi munkám van mindig.

Ha munkát követő pihenésre gondoltál, akkor miután hazamentél, érdemes elintézni az ügyes-bajos dolgaidat, - kaki-pisi-szado-mazo-napipapi, - és ha ezt követően alszol kb. négy órát, az elég ahhoz, hogy regenerálódj valamilyen szinten, ugyanakkor éjjel se pörögj, mint egy DVD-lejátszó.

A koffein tartalmú dolgok átgondolatlan vedelése nem vezet sehová, - a 4., 5. adag után elkezdenek "visszafelé dolgozni" - és kikészülsz.

2023. aug. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!