Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Milyen következményei vannak...

Milyen következményei vannak az éjszakai műszaknak nálatok?

Figyelt kérdés
Nemrég vagyok 3 műszakban, de az éjszakát úgy érzem nem bírja feldolgozni a szervezetem. Nálam émelygés van folyamatosan és a következő hetekre délutánra és délelőttre sem múlik el, utánna meg kezdődik elölről.

2021. aug. 3. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Kevesebb a D-vitamin...
2021. aug. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem az éjszakai műszak a gond hanem az hogy váltogatva vagyok, szívesebben lennék csak és kizárólag éjszakás.De ilyen sajnos sehol nincs a környéken, gőzöm sincs miért...


Amúgy a váltogatásnak 2 következménye van az egyik hogy folyton olyan vagyok mint a mosott sz@r, a másik a rengeteg selejt amit hulla állapotban összehozok, de mint észrevettem nem csak én vagyok így vele.

2021. aug. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Megértelek.

Pedig multivitamint szedek minden nap.

2021. aug. 3. 22:53
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nehez megszokni en se birom 3 mal utan full ko vagyok
2021. aug. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Én éjszakás műszak után nem tudtam semmit sem aludni.

Volt olyan alkalom amikor nulla alvással kezdtem a következő éjszakásat.

Akkor nagyon rosszul voltam. Ájulás közeli állapot, hányinger, na meg hajnalba hogy állva elalszol már.

Altatóval sikerült aludni csak, de utána olyan volt, mintha átmenet volna rajtad az úthenger. Semmi nem volt jó, teljesen megváltoztatott.


Én egy fél évig bírtam így. Azóta ott hagytam,és nem megyek olyan helyre ahol kell éjszakát vállalni

23f

2021. aug. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
Jol teszed nem er annyit az 25%
2021. aug. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én 22 vagyok, fiú, de elég erősen gondolkodom rajta hogy otthagyom, egyrészt nagyon rosszul érzem magam az éjszakás héten, másrészt félek a hosszú távú következményeitől.
2021. aug. 5. 19:20
 8/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem midenki birja az alvas megvonast. Nyugodtan valts ha be is szolnak erte
2021. aug. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
Én inkább vagyok éjszakai műszakban, így nem kell elviselnem a sok paraszt főnököt, nyugisabb és a pénz is több :) 13 órában dolgozom, nappal legalább eltudok igy menni ügyet intézni viszont nappalban ez lehetetlen hogyha nem kerek egy napot ki :)
2021. aug. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%
20/L
2021. aug. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!