Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ilyenkor mit tudok tenni?

Soulshard1 kérdése:

Ilyenkor mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Múlt hét csütörtök óta nem tudom elérni a volt munkáltatóm HR osztályát mert kinyomják a telefont, viszont nekem kellene tőlük 3 papír hogy a munkaügyibe betudjam adni az álláskeresői kérelmemet.


Ilyenkor mi a teendő, mit tudok tenni? Közvetlen telefonszámuk nincs hanem a portáról kapcsolják mindig belsőmelléken, de kinyomják és nem tudom őket elérni, személyesen meg nem tudok már bemenni mert ez egy gyár terület és nem engednek be


2023. aug. 30. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Valamelyik volt munkatársaddal próbálj meg érintkezni telefonon, közösségi oldalon, hátha beszélnek az érdekedben a főnökséggel.

Mondjuk, az azért érdekes, hogy ennyire nem hajlandók veled kommunikálni, valami konfliktus lehetett itt a háttérben, de ez már nem rám tartozik.

2023. aug. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Email, vagy posta.


Miért nyomnak ki?


Mutatkozz be a portásnak más néven. Kérd úgy a HR osztályt.

2023. aug. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A HR ügyfélfogadási idejét figyelembe veszed, ugye?

Csak mert mivel egy halom munkakört visznek a HR-esek általában, így általában nem 8-16 óráig bármikor kereshetők, hanem csak megadott időintervallumban megadott napokon.

legalábbis nálunk így van.


E-mail ebből a szempontból jobb, de persze lassabb is lehet.


A portás hiába tudja aneved, ő csak átirányítja a hívásodat, a telefon csörgéséből odafent nem fogják tudni, hogy ki a hívó fél.

2023. aug. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!