Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Otthagynátok egy ilyen munkát...

Otthagynátok egy ilyen munkát vagy inkább tetszene?

Figyelt kérdés
Ahol a saját feladatotok rendszeresen elfogy még a munkaidő vége előtt, de van hogy egész nap nincs dolgotok, és olyankor beraknak apró kisegítő dolgokat elvégezni amiket mondjuk diákmunkásoknak is adni szoktak olyan apró feladatok, segíteni a többieknek valamiben
2023. aug. 30. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene.
2023. aug. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ pontosan milyen feladatokról van szó, mennyit fizetnek, milyen a légkör..........
2023. aug. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán tetszene. Szerintem az ilyen típusú munkahely az egyik(!) oka annak hogy sok dolgozó nem akar produktív lenni. Mi motiválja az embert hogy gyorsan dolgozzon, ha utána “jutalomként” csak extra kulimunkát kap? Ilyen helyeken szimplán nem szólok hogy elkészültem hamarabb a feladatommal. 🤷‍♀️
2023. aug. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Home-officeban megteszi.

Valójában kb 2 éve ilyen helyen dolgozom. Vagyis hát "dolgozom":D Mert azt a napi 2 órát amit ezzel töltök, nem nevezném munkának.

Dehát itthon vagyok, így nem kell egész nap munkát mímelnem. Ha b ekéne ehhez járni, az agyrém lenne.


De így is azért van egy kiégető hatása. Az embernek nincs kötelessége, unja magát stb... azért ez is káros.

2023. aug. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!