Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Otthagynád a munkahelyed, ha...

Otthagynád a munkahelyed, ha elvennék az otthondolgozás lehetőségét?

Figyelt kérdés
Állami cég, őskövület vezetőség, akik azt hiszik, hogy hétfőtől péntekig csak az dolgozik, aki bent ül az irodàban. Eddig 2 nap od volt, amit egyik napról a másikra elvettek, maximum egy napot lehet maradni, de azt sem igazán szeretik… hozzáteszem, otthonról maradéktalanul minden munka elvégezhető, soha nem volt elmaradás.

#otthoni munka #Irodai dísztökök
2023. márc. 18. 07:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
25%

Huh, de szánalmas vagy. 🤦

Ez legyen életed legnagyobb problémája, ezt kívánom neked.

2023. márc. 18. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
10%
Ennél jobb helyed úgy sem lesz
2023. márc. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
44%

Nem. Ez alapból olyan helynek hangzik ahol semmit se kell csinálni.

Soha nem találnék még egy ilyet. Inkább bemennék "dolgozni".

2023. márc. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
25%
Ha találsz jobb helyet akkor válts, ha nem akkor meg morogva mehetsz be a munkahelyedre kedvtelenül.
2023. márc. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Mégis miből szűrted le, hogy semmit nem kell csinálni? Pont ellenkezőleg, rengeteg a munka, amit otthonról kényelmesebben el lehet végezni. A napi két óra utazásról már nem is beszélve
2023. márc. 18. 07:59
 6/25 anonim ***** válasza:
46%
Akkor mondj fel, ha ennyire lusta és kényelmes vagy. Egyébként pedig anno te vállaltad el ezt a munkát. Akkor nem volt probléma az utazás?
2023. márc. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Gratulálok! Kezet foghatsz a begyöpösödött gondolkodású, kontrollmániás idiótákkal!
2023. márc. 18. 08:12
 8/25 anonim ***** válasza:
33%
😂🤦🤷🤔
2023. márc. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Én felmondanék, hiszen most full home officeban dolgozom. Nem akarok bejárni, utazni, undorító emberekkel találkozni, amikor itthon is dolgozhatok és csak azoknak az arcát kell néznem akiket szeretek :D
2023. márc. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
19%

Mivel nekem konkrétan egy laptop és egy netkapcsolat elég, így kb az utcán is tudnék dolgozni.. mégis heti 4x be kell járni az új helyen, és nem csinálok ebből problémát.


Őszintén, azokat én sem értem, akik eleve ilyen feltételekkel kerültek be az adott munkahelyre anno, miért kell most “sírni”, a legtöbb cég kb visszaáll.. való eddig is ezekkel a feltételekkel dolgoztál ott korábban.


Ok, a napi 2 óra utazást megértem, de gondolom ugyanott laktál korábban is mikor bejártál. Ezzel sem fikázok senkit, én sem járnék be ennyi utazással, (nem is vállalok el ezért olyan helyet eleve..).


Keress akkor másikat, ahol full H.O. van, nem kötelező maradni…

Tudom h nem népszerű a válaszom, de nyilván ez nagyon érdekel, ha így is leírom, lehet nyomogatni. ;)

2023. márc. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!