Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyennek számít a fizetésem?

Milyennek számít a fizetésem?

Figyelt kérdés
2020 őszén kezdtem a jelenlegi munkahelyemen netto 200 ezerrel Pesten. 2022-ben 231 ezer nettora emelték a fizetésem, idén pedig netto 275 ezerre. Közigazgatás- szervező diplomám van és 26 éves vagyok, ez az első komolyabb munkahelyem, előtte volt egy három hónapos meg még rövidebbek, amik nem túl említésre méltók. Tehát az első munkahelyem a jelenlegi ahol vagyok. Szerintetek milyennek számít a fizetésem?

2023. aug. 30. 15:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem jó, de itt úgyis jönnek mindjárt, hogy ebből nem lehet megélni, meg kevés. Kérdés az, hogy neked mik az igényeid, ahhoz mérten vajon elég-e ez a fizetés?
2023. aug. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
60%
Jó fizetés szerintem. De nem nagyképűségből, de én diploma és érettségi nélkül kapok 300-at+egyéb juttatások kb 350, és olyan helyen dolgozok ahová 8 ált. a feltétel. 18f
2023. aug. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy mennyit kell dolgoznod érte, és hogy az igényeidet kielégíti-e.

Ha meg tudsz belőle élni, és esetleg félre tenni is tudsz, akkor jó.

Másokhoz/mások véleményéhez hasonlítani felesleges. Ha valakinek 200+rezsi az albérlet, és emellett mondjuk van gyereke/kutyája/ dohányzik/ stb. akkor annak nyilván kevés. Ha viszont valaki a szüleivel él/örökölt lakásban/ kapott egy lakást, annak nyilván bőven megfelelő ez a fizu.


Én ápolónőként dolgoztam otthon, nettó 280-300-at kerestem, ugyan diploma nélkül, de orrvérzésig toltam a munkát.. Ugyanúgy 26 éves vagyok, mint te.

Csak aztán teherbeestem, így ott hagytam a melót, aztán meg az országot is, és a férjemmel kicuccoltunk Németországba. Itt egyedül keresi meg az otthoni fizetésünk dupláját.

2023. aug. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

#2

Te azért kapsz ennyit ennyi évesen, mert 25 év alatti adókedvezménybe esel.


"2022. január 1-től új adóalap-kedvezményt vehetnek igénybe a 25 év alatti fiatalok: nem kell személyi jövedelemadót fizetniük meghatározott mértékig az összevont adóalapba tartozó, a törvényben meghatározott jövedelmeik után."

[link]

2023. aug. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
65%
Hulladék, de ha nem tudsz többet keresni, akkor nem mindegy?
2023. aug. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
74%
Én borzalmasnak tartom.
2023. aug. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
50%

Ha neked elég és bőven jut az igényeidre akkor ne itt kérdezd mert jönnek aztán olyan kommentek hogy égnek áll a hajad.


N

2023. aug. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
Hát.. én tanárképzőt végeztem (angol-töri), aztán végül egy olyan helyre mentem el a nyelvtudásommal, ahova nem is kell mesterdiploma... De így 350-et keresek kb. 275 kicsit necces, tekintve hogy csak albi 150 körül van és még nem ettél, nem ittál
2023. aug. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem elég gáz diplomával csak ennyit keresni. Ezért jártál egyetemre? Targoncás raktárosként ennél többet keresek(igaz nem sokkal), sima egy műszakban, adókedvezmény nélkül.
2023. aug. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
45%

Attól függ, hogy a munkaőröd milyen végzettséget kíván meg.


A közig, sajnos így működik.. ....nem piaci alapon, hanem törvényileg van szabályozva a fizu.


Így a kevés-sok kategória is átértékelődik a közigazgatásban.

EZ NEM A PIACI SZEKTOR!!!!!


Egyébként ez a zseton a végzettséged, besorolásod, tapasztalatod alapján reális, sajnos.

2023. aug. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!