Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit dolgozol és mennyi ideig...

Mit dolgozol és mennyi ideig voltál munkanélküli az állás előtt, már ha voltál munkanélküli?

Figyelt kérdés

Én most mondtam fel biztosítónál, back office munkakörben dolgoztam a szolgáltatási kárrendezés területen. Nincs végzettségem ezzel kapcsolatban, csak beletanultam, meg vizsgázni kellett sok dologból.


Ide is azért kerültem, mert Szegeden ez volt épp hirdetve, ami nem fizikai munka volt.


Azon gondolkozom, hogyha sokáig nem találok mást felköltözök Budapestre.


2023. szept. 2. 12:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%

Gyakornok vagyok Szegeden. Előtte kb egy évig nem volt munkám (egyetemre jártam, OTDK-ztam, cikket írtam, nyelvet tanultam, konferenciákon adtam elő). Jelentkeztem az állásra novemberben kb 2-3 hét volt az álláskeresésem az ajánlatig. Februárban kezdtem az egyetemi félévvel együtt. Így kerestem, csak kissé korán kezdtem az álláskeresést.


Úgy igazán munkanélküli sosem voltam. Még mindig van hallgatói jogviszonyom.

2023. szept. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Noren1989 ***** válasza:
47%

Termékfejlesztő vagyok, szintén szegedi (xd).


Előtte kb 2,5 hónapig voltam munkanélküli (előtte Kecskeméten dolgoztam). Vàrtam a nekem való àllàst, az a helyzet.

2023. szept. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hol találtátok az állást, ha már ennyire összegyűltünk szegediek?

Profession.hu-n? Én azt nézem egyedül, de elég vérszegény a kínálat.

2023. szept. 2. 13:57
 4/12 Noren1989 ***** válasza:

Ott, igen.


Ismerettség révén nemigen talàltam a környékben semmit.

2023. szept. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

LinkedIn.

Az előzőt meg nem kerestem, hanem ajánlották.


#1 voltam.

2023. szept. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg munkanélküli vagyok fél éve. A leghosszabb az 4 ev volt eddig. De most sem haladok túl jól.
2023. szept. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Metionin ***** válasza:
18%
Idegen nyelvű back office logisztikai területen. Igazából munkanélküli sosem voltam, egyetem mellett végig dolgoztam, aztán végzés után rögtön lett munkám és amikor váltottam, azonnal kezdtem az új helyen.
2023. szept. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer voltam kb 5 évig, utána fél évig. Szerencsére azóta van munkám. Ismerősömön keresztül találtam.
2023. szept. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bocs, lemaradt, kulturális területen dolgozom.
2023. szept. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
84%
Igazi munkanélküli én sem voltam, mert még egyetemi hallgatóként kezdtem el állást keresni. Akkor a keresés kezdetétől számítva 6 hónap telt el, mire rátaláltam arra az állásra amiben most is vagyok. Én azt javaslom hogy legyél aktív, és vedd fel a kapcsolatot fejvadászokkal. Pusztán az nem fog segíteni ha felköltözöl Pestre. Sőt, itt minden sokkal drágább, illetve azt se felejtsd el hogy akkor is el fog telni minimum 1 hónap mire fizetést kapsz, ha azonnal elhelyezkedsz ahogy felköltözöl. Addih is élned kell valamiből
2023. szept. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!