Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkanélküli hivatalban...

A munkanélküli hivatalban hogyan tudom bejelenteni hogy már dolgozom?

Figyelt kérdés
Személyesen nem tudok elmenni, reggel 8-tól délután 16:30ig dolgozom, plusz még fél óra az utazás oda-vissza. Gondolkoztam hogy egyik nap elmegyek hamarabb (14 óra körül), de akkor sem érnék be a városba 16 óra előtt, olyan rosszul járnak a buszok. Szabadságot emiatt meg nem fogok kivenni, amúgy is még csak próbaidőn vagyok. Viszont ha nem jelentem be hogy dolgozom, akkor törölni fognak a nyilvántartásból amikor nem jelenek meg a kötelező alkalmon. És akkor ugye 1 évig újra sem tudnék regisztrálni, ha esetleg időközben szükségem lenne rá. Szerintetek hogyan oldjam ezt meg?
2019. okt. 19. 20:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Betelefonálsz, kered azt aki regisztrált. Ő pedig intézkedik. De ezt ott is elmondták. Legalábbis nekem.
2019. okt. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Net. Írj egy e-mailt nekik és küldenek egy linket és megmondják mit és hová írj.


Nekem így volt.

2019. okt. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

1.-nek.


Telefonon már nem lehet kilépni!

2019. okt. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én egy év alatt kétszer regisztráltam. Honnan vetted az egy évet?
2019. okt. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Melyik e-mail címre kell írni?
2019. okt. 19. 20:15
 6/15 anonim ***** válasza:
3! Nekem az ügyintézöm mondta személyesen mikor ott voltam!!
2019. okt. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#4

De kiléptél gondolom, nem pedig ők töröltek mert nem jelentél meg.

2019. okt. 19. 20:16
 8/15 anonim ***** válasza:

Miért nem mentél be még azelőtt, hogy kezdtél a talált helyen?

Más megoldás nincs, mint szabadnapot kivenni, ha más nem, egy fél műszakot. De ezt a legegyszerűbb a főnöködtől megkérdezni, nem hiszem, hogy innen bárki tud alternatív megoldást.

2019. okt. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
De igen, ők töröltek.
2019. okt. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Azért nem mentem be, mert keddi napon voltam állásinterjún, másnap bementem egy próbanapra, aztán munka után mondták, hogy hétfőn kezdek...tehát két napom volt elmenni tüdőszűrőre, üzemorvoshoz
2019. okt. 19. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!