Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 2-3 hónap időt reálisnak...

2-3 hónap időt reálisnak tartotok munkahely váltás között, hogy feltöltődni/pihenni tudjon az ember?

Figyelt kérdés
Általában a felmondásom után 1 hónappal szoktam állás keresni és úgy szoktam intézni, hogy 2, vagy 3 hónap legyen az előző munkám utolsó napja és az aktuális munkám első napja között. Ti mennyit szoktatok várni?
2023. szept. 5. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Pénteken az utolsó nap a régi helyen, hétfőn első nap az új helyen. Max pár nap szünet, ha a szabadságokat ki kell venni.
2023. szept. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hat ez nalam inkabb attol függ mennyit engedhetek meg magamnak varni :-D
2023. szept. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Wow, és ez neked mire elég? Nem esik jól kicsit közte utazgatni, pihizni?
2023. szept. 5. 12:22
 4/10 Kitana. ***** válasza:
95%
Volt, hogy majdnem egy évet is pihentem, de szerintem az 1-2-3 hónap teljesen reális.
2023. szept. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Mindenkinek jól esne pihizgetni, de a legtöbben nem engedhetik meg maguknak, hogy többhavi bevételtől elessenek.
2023. szept. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
92%
Sosem engedhettem meg magamnak, hogy ne dolgozzak, még akkor sem amikor tanultam. Ha megtehetném, 1-2 hónapot tuti pihennék.
2023. szept. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Nekem a maximum szünet 2 hét volt, mert új országban kezdtem és volt bőven elintéznivalóm. Egyébként én se engedhettem meg magamnak azt a luxust, hogy pihengessek két munkahely között.

Most már megtehetném, de nem tervezek váltani. Jobb tervnek tartom a fél év fizetés nélküli szabadságot a munkahelyemen belül (nálunk van ilyen opció), ezt valszeg igénybe fogom venni, de egyelőre még nem mostanában.

2023. szept. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

Ne nevetess! Pihenés? Azt sem tudom mi az, mármint az igazi egyedül, szorongás nélkül, önfeledten.

Ha nem dolgozom, a gyerekekkel, vagy a ház körül mindig van teendő.

Én is hasonló módon működtem mindig, mint az egyik hozzászóló: péntek az utolsó nap a régi helyen, hétfő az első az új helyen. Sőt egyszer volt olyan is, hogy az előző munkahelyemen az utolsó hetem szabadság volt, míg a másik helyen már kezdtem.

2023. szept. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
1-2 het. Nem azert rakom felre a sok lovet, hogy lustasagbol feleljem
2023. szept. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én most pihentem 2.5 hónapot és nagyon rám fért :D Nem is bírtam volna egyből megszokni, hogy a heti 2 nap iroda 3 nap HO helyett folyton az irodában legyek. De így hogy untam magam nem volt rossz hozzászokni :D Amúgy sokan nem értik ezt, hogy lehet pihenni... Hát félretett pénzből! Mondjuk az a rossz, hogy így az esküvőnkre még gyűjteni kell :D
2023. szept. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!