Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bolti eladó lányok/kislányok!...

Bolti eladó lányok/kislányok! Tanultatok önvédelmet, mielőtt ezt a szakmát választottátok volna?

Figyelt kérdés

2023. szept. 7. 21:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
85%
Nem, minek???
2023. szept. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
6%

Miért tanultak volna? Nekik az a feladatuk, hogy kedvesen mosolyogva, fogadjak és segítsek a vásárlókat,ha üres polcon látnak azonnal pótolják a készletet, dobozok meg zavaró tényező a helyen a kukában legyen , pénztáros is kedves legyen, vendégekre úgy kell tekinteni mint munkára, mindig van pár magat viccesnek gondoló pasi, mindegy ha munka után szobára mennek csak ne az üzletben történjen!

Udv :

Üzletvezető

2023. szept. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Hümmm
2023. szept. 7. 22:23
 4/26 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Mondjuk nálunk jól jött volna, rengeteg csöves, drogos, balhés alak járt a boltba. Biztonsági őr meg vagy volt, vagy nem. Inkább nem. Imádtam mikor ráállítottak az óbégató putirs arcokra, hogy figyeljem nem lopnak-e. Őszintén szólva felőlem aztán az egész boltot vihették volna, nem ért nekem annyit hogy rájuk szóljak. Ha az én dolgomat nehezítették meg, szemeteltek, koszoltak, szétdobálták a cuccokat, azért viszont szóltam.
2023. szept. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
xd
2023. szept. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
12%
Láttad a mai csajokat? Semmi feszesség. De minek is legyenek szépek. Azoknak a fehér pasiknak, akik még annyira se néznek ki izmosan?
2023. szept. 8. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%

Mondanám, hogy szavazz a Mi Hazánkra, de az meg lehet, hogy olyan, mint a fidesz.

Tehát a szélsőjobbnak ezzel lőttek. Ami nem is szélsőjobb, csak normális emberi gondolkodás.

2023. szept. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem, minek?

Rájuk szólni sem kell.

Csak szólni kell főninek hánykor melyik soron történt és kamera alapján utólag lesznek begyűjtve.

2023. szept. 8. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
20%
K. Nenikejet aki lepontozott
2023. szept. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
32%
Minden fehér lányt köteleznék önvédelem tanulásra. A fehér férfiakat kés elleni önvédelem tanulására is.
2023. szept. 8. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!