Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Árúfeltöltők! Ti szeretitek a...

Árúfeltöltők! Ti szeretitek a munkátokat?

Figyelt kérdés

2023. aug. 24. 08:01
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
13 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Negyed évet dolgoztam a Tescoban így, de soha többet. Alapjában véve nem lenne rossz munkakör, de amikor a vásárlók ott marakodnak előtted és a raklapról tépik le az árut, akkor azért elkap az ideg. A másik amit igen utáltam, hogy szépen kirakom az árut, de már abban a pillanatban ott van valaki, aki összeborítja a polcot, mert kényszert érez rá, hogy megfogja az árut és visszategye rosszul. Ezt még sokan tetézik is, amikor két polccal arrébb rakják le, hozzákeverve valami totál másik termékhez. Amikor szólni merek, akkor még ők vannak felháborodva, hogy ők vásárolnak.
2023. aug. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
LoL, dehogy szeretik :D :D :D
2023. aug. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Mit lehet azon szeretni?
2023. aug. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ismerek egy Aldi dolgozót, azt mondta, hogy ő szereti. :D
2023. aug. 24. 08:54
 5/14 anonim ***** válasza:
29%

#3:

Azt, hogy valakinek azt is meg kell csinálni. Tudod, egyelőre az árufeltöltő robotok még messze vannak.

2023. aug. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
#5 Nincsenek annyira messze, az Amazonnak több ilyen üzlete is van, ahol teljesen robotizált az árufeltöltés. Szerencsére az AI fejlődő korában vagyunk, ahol néhány év alatt egyre inkább eltűnnek az automatizálható folyamatok.
2023. aug. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
A munkat azt nagyon szerettem volna. A vevokkel is tudtam banni, de az agyatlan menedzserek, szabalyok, logikatlan utasitasok, szemetsegek miatt hagytam ott. Nem az arut akartak eladni, hanem a hulye otleteiket vegrehajtatni. Pl karacsony elott bevetettek a karacsonyi teritoket, mert hulyen nez ki, hogy keves van, de az ures polcra tilos kitenni, mert ott az allando termekek hult helye van. Madaras halozat.
2023. aug. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
27%

Én nagyon szeretem.

Rend és fegyelem van a munkahelyen.


A fizum nettó 3500 frank.


Abból 1000 frankot félre tudok tenni havonta.


Többet, mint ami a rabszolgatartó, pöcegödőr Magyarországon keres az átlagember.

2023. aug. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kérdező az Aldk fizet a legjobban persze hogy szereti

Sparban 215 netto van, hagyjak ott es mennek át az Aldiba

Ennyi

2023. aug. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Azért félelmetes, mennyi hülye van, aki azon drukkol, hogy legyen még több automatizálás, embereknek ne legyen munkája. Kevés a munkanélküli, többet akartok? Szánalom, komolyan.
2023. szept. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!