Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen szinten tekinthető...

Milyen szinten tekinthető komolynak az iskolai rendszergazda munkája?

Figyelt kérdés
Értem a komoly alatt azt, hogy mekkora a felelőssége ill. mennyire szigorúan kérik őket számon. Főképp az állami intézményekben alkalmazott gazdákra gondolok.

2023. szept. 8. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Nagy a felelőssége, szigorúan számonkérik.
2023. szept. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy én tudom mit kellene egy ilyen munkakörben teljesíteni és szégyen, hogy mit várnak el kisebb vidéki iskolákban. Szóval nem rendszergazda vagy, hanem kb a helyi mindenes...
2023. szept. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Az informatikus szakma alja.


Az a baj, hogy a legtöbb helyen nem értenek hozzá és ezért nem hatékonyak.


Például, ha egy programot fel kell telepíteni az összes gépre, akkor egyesével minden géphez odaül és feltelepíti. Pedig megfelelő infrastruktúra esetén az egész két kattintásból megoldható lenne.

2023. szept. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

#3


Ne röhögtess már megfelelő infrastruktúrával.. én pontosan tisztában vagyok vele, hogy milyen körülmények vannak iskolákban, önkormányzatoknál és egyéb non profit jellegű állami dolgoknál.. szó szerint gyalázat.. érted, ilyen első generációs i3 előtti gépekkel dolgoznak néhol a szociális ágazatban is... itt ezeken a helyeken nincs pénz infrastruktúrára.

2023. szept. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz. A kakiból kell várat építened, mert nincs pénz.
2023. szept. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
4: léteznek ingyenes célszoftverek. De végső esetben néhány scripttel meg lehet oldani szinte mindent. Ez nem pénz, hanem hozzáértés kérdése.
2023. szept. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hardware-es részeket nehezen oldod meg scriptekkel meg ingyenes célszoftverekel, amikor mondjuk hálózatot kell kiépítened, kábelezni stb, de már egy csatlakozót se tudsz vásárolni, mert nincs keret és úgy kell kukáznod innen onnan.
2023. szept. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

#7

Hahah ezt mondom.

Néhol arra nincs pénzt, hogy vállalható gép legyen amin elfut a Windows 10...

2023. szept. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Minden munka pontosan annyira komoly, amennyire megfizetik. Innentől ki lehet találni, mennyire komoly egy iskolai rendszergazda munkája. Igény lenne rá, hogy komoly legyen, mert rengeteg feladata lenne egy iskolában, de akinek egy kis esze is van, az fagyipénzért nem fog értékelhető munkát végezni.
2023. szept. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt is el kell végeznie valakinek.
2023. szept. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!