Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan találjak munkát?

Hogyan találjak munkát?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék új állást de nem sikerült még találnom. Sajnos állómunkát nem tudok végezni és úgy érzem, hogy emiatt a munkák 80%-a kilőve. Irodait szeretnék éppen emiatt, van is olyan papírom ami jó lenne de tapasztalat nélkül nem vesznek fel sehova. Illetve felvettek volna pár helyre 250nettóért de abból kizárt, hogy megéljek (albérlet). Ha kapnék olyat amiből 0-ra kijövök hó végén mar annak is örülnék. Van munkaközvetítő esetleg ami tényleg segít a prohumanon kívül? (Velük már van tapasztalatom és nem volt jó). Külföldre mennék legszívesebben de már ahhoz is eleve pénz kéne. Mindenkinél azt látom, hogy tök hamar talál állást de nem értem hogy hogyan. Ráadásul az interjúkon kiemeleik, hogy fiatal vagyok és lány és mindig rákérdeznek, hogy szeretnék-e gyereket, úgyhogy eleve hátránnyal indulok, mert félnek, hogy elmegyek szülni(hiába mondom, hogy nem). A gyári munka az egyetlen tapasztalatom ami szintén hátrány. Van olyan szervezet ami tényleg segít elhelyezkedni?(érettségim van meg TB és bérügyintéző szakmáim).

2023. szept. 11. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Én a helyedben elvállalnám a szarul fizetőt hogy legyen tapasztalatom. Már ha megoldható anyagilag, pl hazaköltözök átmenetileg vagy ilyesmi.
2023. szept. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem megoldható sajnos, anyummal élek így tudom őt segíteni(nincsen családom, csak ő, és próbálom segíteni ahogy tudom. Ha egyedül lennék gond nélkül megoldanék mindent, nem vagyok ennyire szerencsétlen,meg nem pénzéhség miatt kellene a nagyobb fizu, de 18évesen minden gondját a nyakmba kaptam. Miatta van nagyobb albérlet is).
2023. szept. 11. 11:03
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Relevans tapasztalat nelkul egy cég se fog százezreket fizetni.

A 250 is tobb a semminel, plusz tapasztalatod lesz, es nem egy ures hely a cv-den.

2023. szept. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A 250et nem az irodai munka adta volna, hanem a gyári 3műszakban. Nem piszkos nekem a munka, de ennyiből nem tudom kihozni a megélhetést még akkor se ha éppen csak annyit ennék, hogy valamennyire életben tartsam magamat.
2023. szept. 11. 11:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell segítened az anyukádat? Ő nem dolgozik? Ha nem, miért nem?
2023. szept. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, lehet rosszul fogalmaztam. TB és berügyintéző pozícióba csak interjún voltam, de sose jött össze sajnos. Tapasztalat nélkül sehova nem vesznek fel...de így nem is lehet tapasztalatot szerezni.
2023. szept. 11. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!