Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen fizetésre lehet számítani?

Milyen fizetésre lehet számítani?

Figyelt kérdés

Ideiglenesen szeretném kihasználni, hogy fiatal vagy magyarán 25 év alatt (ki tudja mennyi ideig tart még.). Felvettek egy helyre, 3 hónap betanulás és szakmunkás minimálbért kapnék. Plusz minden bónusz megy rá még. Na most miféle? 3 műszak, napi 8 óra.


Tudom nem életcél, de ha pár évig dolgozok, és gyűjtők pénzt, jól jön majd az egyetemen.


(Minőségellenőr)


2023. szept. 15. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod, mennyi idő múlva leszel 25 éves?
2023. szept. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom teljesítmény alapú bónusz, műszakpótlék (3 műszaknál az éjszakás műszak műszakpótléka +30%), esetleg túlóra.
2023. szept. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen első, gratulálok. Véletlenül se arra gondoltam, hogy meddig fog még tartani a 25 év alattiak adómentessége.
2023. szept. 15. 20:43
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi második. Akkor ezt majd igazából meglátom. 3 hónap után újra lesz beszélve a bér, plusz járni fog több minden.
2023. szept. 15. 20:44
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha jól számolom, akkor olyan 260 körül lesz a nettó? Vagy ez baromság? Órabért sajnos nem tudom mennyi.
2023. szept. 15. 21:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább 230-250 körül lehet nettóban szerintem, de nem tudom, milyen mértékű egyéb dolgok vannak.
2023. szept. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
240 kb lenne, minden bónusz nélkül. De akkor nincs se műszak pótlék, se semmi.
2023. szept. 16. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!