Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Munkahely, kollégák

A kérdés

Vidéki nagyvárosban működő alapítványnál milyen feladatai lehetnek egy irodai asszisztensnek, és mennyi fizetésre lehet számítani?

2019. júl. 21. 18:46  Privát üzenet  

A válaszok
Kávéfőzás garantált bérminimumért.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2019. júl. 21. 18:50 Privát üzenet

Hát ez teljesen egyedi lehet. Ha például egy pályázati projekt keretében foglalkoztatnak, akkor a projekt költségvetése határozza meg a fizetésed is.

Ami pedig a munkakört illeti: nekem volt olyan asszisztensem, akire sok mindent rá lehetett bízni, teljesen önállóan dolgozott, csak néha keresett meg egy-egy kérdéssel, problémával. Pár hónap alatt gyakornokból programkoordinátor lett.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2019. júl. 21. 19:22 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi 2-es, a munkaügyitől kaptam egy papírt, amellyel jelentkezni kell náluk, viszont az állást nem találtam az oldalukon, így itt állok tanácstalanul. Ahogy néztem adománygyűjtő és adó helyről van szó adománybolttal, kézműves csoporttal.

# 3/3Időpont 2019. júl. 21. 19:55 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyi a max fizetése egy irodai asszisztensnek? (középfoku végzettséggel keresnek munkatársat
Pest megyében irodai asszisztensnek havi bruttó 220. 000 forint fizetés jónak számít?
Gyárba irodai asszisztensnek miért kell nyelvtudás?
Mennyi a fizetése egy irodai asszisztensnek?
Egy irodai asszisztensnek mit kell csinálnia?
Alkalmaznátok férfit irodai asszisztensnek?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Munkahely, kollégák rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!