Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek érdemes telefonáln...

Szerintetek érdemes telefonálnom az üzlet vezetőnek, hogy van-e üresedés?

Figyelt kérdés
Július elején úgy váltam el az egyik cég üzlet vezetőjétől, hogy ő fel akart venni engem értékesítőként, de a kisebb nyári forgalom miatt nem lehetett. Viszont azt ígérte, hogy nyár végén, szeptember elején keresni fog, ha lesz üres pozíció. Ugye, már szeptember közepe van, és azt látom, hogy bár nem annál az üzletnél, de ugyanannál a cégnél van üresedés az értékesítői pozícióra. Szerintetek ez egy nemet jelent, és csak lerázott, hogy majd kereslek? Vagy mivel nem ugyanról az üzletről van szó, csak ugyanarról a cegről, ezért nem szóltak? Szerintetek nem vagyok tapintatlan, ha felhívom az üzlet vezetőt, aki megígérte, hogy keresni fog? Mit gondoltok erről az egészről?

2023. szept. 15. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne, mit veszíthetsz rajta?

Két-három lehetőség van:


1) jaj, de jó, hogy hívtál, épp akartalak (tényleg, csak elfelejtett)

2) sajnos nincs (vagy elfelejtett, és mást felvett, vagy nem áll módjában felvenni)

3) elküld a fenébe, hogy ne zargasd - ilyen helyen meg eleve nem akarsz dolgozni, gondolom.


Tehát akárhogy is, előrébb leszel alighanem, de azért ettől függetlenül nem érdemes várni egy bizonytalan ígéretre, keress ettől függetlenül intenzíven. Persze ha dolgozol, csak váltani szeretnél, az más.

2023. szept. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, minden lehetőséget meg kell ma már fogni.
2023. szept. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!