Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Átlagosan hány nap alatt...

Átlagosan hány nap alatt tudják meg a munkahelyen hogy van e üresedés?

Figyelt kérdés
Pénteken voltam bent egy cégnél, azt mondták, hogy megkérdezik az osztályvezetőt hogy van e üresedés arra a pozícióra amit választottam. Mondták hogy majd felveszik velem a kapcsolatot amennyiben van üresedés/felvétel. Eltelt a péntek délután, hamarosan a hétfő is, és még mindig semmi. Ez kb hány nap alatt szokott kiderülni?
2022. okt. 10. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
10perc
2022. okt. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Üresedést szinte rögtön tudják, főleg egy osztályvezető.
2022. okt. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet teljesen váratlan: valaki felmond, terhes, felmondanak neki. Az is lehet, hogy csak udvariasak voltak.
2022. okt. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm!
2022. okt. 10. 15:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Az coki.
2022. okt. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
azt nem értem, hogy ők hirdettek vagy Te random jöttél?
2022. okt. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ők hirdettek
2022. okt. 10. 17:11
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor milyen üresedésről volt szó?
2022. okt. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát ahol lattam az álláshirdetést ott egyszerre több terület is fel volt tüntetve.(kb 4) Miután megnézte az önéletrajzom a hölgy mondta teljesen rendben van, és akkor kérdezte melyik terület érdekelne én elmondtam, (egyébként végzettségem is kifejezetten az adott területhez kapcsolódik) és utana mondta hogy beszél az osztalyvezetővel és majd keres. Így utólag én se értem hogy akkor miért volt meghirdetve egyáltalán.. De szerintem más munka után fogok nézni
2022. okt. 10. 17:55
 10/10 anonim ***** válasza:
A törvény szerint mindenkinek meg kell adni a lehetőséget az állás betöltéséhez. Így sokszor nemcsak "belső" hirdetés van, hanem "külső" is. De legtöbbször már rég megvan a kolléga az üres helyekre akik házon belül jelentkeztek az állásra. De kell a statisztikai adat, hogy külsős is jelentkezett, csak sajnos nekik kevesebb volt a tudásuk mint a belsős jelentkezőknek. Ez nem magyar szokás, ( Angliában nem is csinálnak titkot ebből, sőt sokszor a külsős jelentkezőkkel közlik is, hogy cégen belül már megvan az ember, de a jelentkezési lapját elteszik, hátha egyszer lesz üresedés.) Magyarok gondolom ezt a szép szokást is átveszik.
2022. okt. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!