Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen a Foxpostnál az állás?

Milyen a Foxpostnál az állás?

Figyelt kérdés

Hali, valaki aki a foxpostnál dolgozik futárként, tudna segíteni abban, hogy milyen ott a futárkodás, és, hogy a bekerülés oda hogyan lehetséges? Egyáltalán lehetséges-e? Illetve erről kapcsolatos egyéb információkat is nagyon szívesen meghalgatnék, fizetés stb...

Én 20 éves vagyok 18 éves korom óta van jogsim, és szívesen futárkodnék és mivel a foxpostnál szimpatikus az a megoldás, hogy automatakhoz kell szállítani a csomagot és nem a sok hülyéhez, ezért oda mennék legszívesebben. Előre is köszönöm a tanácsokat is.



2023. szept. 19. 11:20
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Sok a lumpen Magyarországon, az építőipar csődje után a sok semmirekellő szakmunkás mind rámegy az ilyen egyszerű melókra.
2023. szept. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hallottam milyen az építőipar. Van családtagom aki benne dolgozott évekig és nem véletlen csak dolgozott". Teli cigányokkal akik átbaszkodnak, utánna egy fél per az életed. Menj oda és csináld te👏, ha már így észt osztasz.
2023. szept. 19. 22:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyan rókás.
2023. szept. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az milyen?
2023. szept. 20. 11:05
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a logóját. 😁
2023. szept. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom,de a foxpostot nagyon szeretem,a leg korrektebb

ilyen csomagos..Szemben pl. a fosadék mpl-el,az egy

szotyvadék,két napig se tárol egy csomagot.

2023. okt. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!