Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha van egy munkahelyem ami...

Ha van egy munkahelyem ami nem tetszik, akkor kereshetek egy másikat, és ha a mostanit otthagyom és át megyek egy másikhoz az rendben van?

Figyelt kérdés
Mostani munkahelyem mellett kereshetek másikat ahová felvesznek.
2023. szept. 23. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Miért ne lenne rendben?
2023. szept. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:
64%

Bàrmikor kereshetsz egy màsikat.

Mondjuk azt te nem fogod egy egyszerű ràtekintéssel felderíteni, h minden rendben van-e...különben előzőleg is megtetted volna màr.

2023. szept. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, csak úgy kezeld a jelenlegi helyed, ahogy te is elvárnád fordított esetben.
2023. szept. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Naponta több ezer magyar ember teszi ugyanezt. Én dolgoztam már 1 napot is valahol. Nem tetszett, másnap már nem mentem, beadtam a felmondásom. A te életed és csak egy van belőle, nem érdemes olyanra pazarolni, ami nem jó neked. A munkahelyünkön telik el az életünk elég nagy része, fontos hogy szeresd, de legalábbis ne undorodva menj be mindennap. Ha nem érzed jól magad bàrmi miatt, nyugodtan válts.
2023. szept. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!