Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogos a kiakadásom, esetleg...

Jogos a kiakadásom, esetleg nekem kellene változtatni az adott témával kapcsolatban is? A felmerülő helyzet kifejtése: a kérdés alatt található.

Figyelt kérdés
A családdal szeretnénk elmenni egy programra, ahol rengeteg zenés produkció látható majd, persze élőben. A következő hónapban lesz, tervezet van a beosztásomról, ami szerint, akkor dolgoznom kell. Aki készíti a munkaszervezést, attól kértem, hogy azon a napon, legyek szabad, engedjen el. Azt írta, csak akkor, ha cserél velem valaki… Tehát, nekem kell az összes lehetséges embert megkeresni, megbeszélni velük, hogy netán a cserében benne lennének-e, van-e kedvük hozzá? Másnál, ennél sokkal egyszerűbben működik, hiszen csak egy tervezetről beszélünk. Pénzügyileg én soha nem számíthattam a munkahelyen támogatásra, mindig nekem kellett áldozni, mindig engem aláztak meg minden téren, emellett nekem kell mindig-mindent elintézni, emellett a dolgok után menni úgy, hogy cserében én semmit nem kapok. Jogos az, ha emiatt kiakadok, emellett nem leszek többet empatikus senkivel, esetleg legyek toleránsabb, aztán legyek irányítható katona? Mit gondoltok?
2023. szept. 24. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Én ilyenkor javaslom azt, hogy menj el a háziorvoshoz és írasd ki magad táppénzre, ha minden kötél szakad.


Nem tudom, hogy milyen a viszonyod a kollégáiddal. Nálunk ebből nincs probléma, a cserék könnyedén mennek.

2023. szept. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1es aztán valaki meglátja a rendezvényen, és reppen is munkaügyi bírósági idézés
2023. szept. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

#2

Ez felétek így működik? Ezen a környéken az emberek ezt simán megcsinálják.

2023. szept. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
felénk igen, nem szeretik a táppénzcsalást
2023. szept. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos, a műszakbeosztás nem kívánságműsor, hanem van egy rendje, ami alapján megcisnálják (hogy hol mi ez, mi alapján és hogyan az irreleváns), ha neked akkorra esik a műszakod, akkor akkora esik. Ilyenkor vagy elmész szabadságra, vagy igen, fogod magad és keresel valakit aki cserélne veled.

Táppénzcsalás nem éppen javasolt. Nehéz lesz megmagyarázni a facebook fotókat utána.

2023. szept. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!