Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyeken miert van a...

A munkahelyeken miert van a legtobb embernek furcsa fixacioja arra hogy nyitva legyen az ablak?

Figyelt kérdés

Ennyire vagyik arra h kinn legyen a szabadban? Nálunk nagyon hangos az ut az epulet mellett de ez a megbetegito hangero nem igazan zavarja az embereket (akik kozul tobben amugy vernyomascsokkentot is szednek pedig nem idosek)


persze magas szintű szellemi teljesitmenyt sem tudnak osszehozni a zaj es folyamatos pofazas mellett de láthatóan ez oket nem is különösebben zavarja


regen a nyitott ablak mellé még a prolitáp radio1 is szolt egesz nap


2023. szept. 26. 08:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy büdi vagy, csak nem mondják.
2023. szept. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
Büdös van odabenn.
2023. szept. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

Valaki büdös a csoportban, az iroda büdös, meleg van benn, stb.

Azt igazán nem értem, a vérnyomáscsökkentö hogy jön ide...


Másrészt meg ezek szerint ök képesek rendesen dolgozni, ha neked nem megy, akkor a hiba benned van.

2023. szept. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Milyen érdekes?

Pont a nyitott ablak kérdés jutott eszembe tegnap, csak még a gyerekkoromból az általános iskolai éveki időkről.


Ott is jelezte párszor a tanár, hogy nyissunk ablakot.

Ki tudja , lehet hogy fingszag volt, vagy izzadtságszag, lehelletszag,vagy csupán csak fel akarta frissíteni a levegőt, mert látta, hogy az osztály feje kezd álmosság válni.

Bár volt olyan tanár, aki nagyon nem szerette ha testnevelés óra után izzadtan, büdösek beültünk a tanterembe.


Szóval kérdező, több mint valószínű, hogy a kollégáid szellőztetés céljából nyitnak ablakot.

Az én munkahelyemen is szellőztetünk így mint normális esetben otthon is.

2023. szept. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
91%
Hát Már bocsi de én felkelés után is egyből az ablakot nyitom. Elszívjuk a levegőt és olyan büdös van .Nem még hogy egy irodába ahol megvannak húsz harminc 80 emberrel nem igaz hogy te nem érzed és ennyire igénytelen vagy
2023. szept. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Kell a friss levegő nekik.
2023. szept. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Valaki büdös. Lehet, hogy te, csak nem akarják megmondani.
2023. szept. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%
Komoly szellemi teljesítmény hiányát felróni egy olyan kérdésben, ami elvétve tartalmaz nagy kezdőbetűket és írásjeleket - legalábbis furcsa. Főleg ha ezután a kérdést az igénytelenségre futtatod ki.
2023. szept. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Valsz nincs megoldva az iroda levegőztetése. Akkor viszont valóban sokat kell szellőztetni. Amúgy amíg irodában dolgoztam, akkor ha koncentrálni akartam feltettem a fejhallgatót, benyomtam a kedvenc zenémet és kizártam a külvilágot. Azóta már szerencsére home officeban dolgozom.
2023. szept. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Büdös az iroda, állott a levegő, valaki büdös az irodában (nem biztos, hogy mosdatlan, lehet, hogy csak erős dohányos, amit átvesz a bőre, ruhája), csak tapintatlanságnak érzik szólni, vagy hiába szólnának, nem változna, ételszag van az irodában. A zaj ellen amúgy ha van lehetőséged, hordj fejhallgatót, hallgass zenét. Ez a típus például nagyon jól tompítja a zajokat: [link]
2023. szept. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!