Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan illeszkedjek be? Mit...

Hogyan illeszkedjek be? Mit csinàlok rosszul?

Figyelt kérdés
Adott egy munkahely, ahol 6-an vagyunk, ketten közülük nagyon jóban vannak. Minden akaratom ellenére, sehogy nem tudok ennek a két munkatàrsnak megfelelni. Ha kérdezek valamit, néha nem rà érkezik vàlasz. Illetve szeretnék velük jóba lenni, de egyszerűen mindig valami miatt elszúrom, és úgy érzem emiatt engem mindig kibeszélnek.
2023. szept. 29. 05:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell nekik megfelelni. Haverkodj mással.
2023. szept. 29. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy féltik a helyüket és azért ignorálnak?
2023. szept. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezen gondolkoztam én is. De nem pàlyàzok a helyükre, mert amit ők csinàlnak, ahhoz nincs végzettségem.
2023. szept. 29. 09:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondod,hatan vagytok és két embert emeltél ki - mi van a többiekkel?
2023. szept. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg még arra tudok gondolni hogy irigyek mert fiatal vagy, de van ahol még a 25 év alattiakra is képesek fújni az SZJA mentesség végett.
2023. szept. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Többiekkel nincs gond, normálisan el tudok velünk beszélgetni. Ők nem cseszegetnek. Néha történt egy egy beszólás, de ennyi.
2023. szept. 29. 12:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a többiekkel minden oké, akkor ezt a kettőt tojd le. Mindenkivel nem lehet jóban lenni és nem is kell. A melóba alapból nem haverkodni járunk. Nálunk is van,aki nem bírja a fejem, a viselkedése elég egyértelművé teszi. Nem tudok mit kezdeni vele, mert sosem ártottam neki, nem is dolgozunk sokat együtt. Túl kell lépni rajta,a munkádat lásd el jól, kérdezz,ha valami nem egyértelmű. Ha ők nem válaszolnak, akkor kérdezz mást.
2023. szept. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!