Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új helyen újoncként hogy...

Új helyen újoncként hogy illeszkedjek be?

Figyelt kérdés

Gyors betanulás van,igazából arra lennék kíváncsi hogy minimum annyit elérni hogy lehet újként,hogy a legrosszabb vélemény is az legyen hogy amugy rendes a srác,semmi baj vele.

20/F


2022. jan. 11. 01:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Jól végzed a munkádat és nem mész bele munkahelyi pletykákba, balhékba. Kedves vagy velük, de nem mész át nyalizós vonalra. Pl nem viszel nekik kávét, reggelit stb... max akkor ha valamelyik már téged is meghívott. Nem teljesítesz túl, mert vagy ki fognak használni, vagy el fognak taposni. Azért beszélgetni próbálj velük, lássák a szándékot, hogy szeretnél beilleszkedni.


Általánosságban ennyi. Az viszont nem mindegy, hogy milyen munkahelyről van szó. Azért más viselkedési elvárások vannak egy gyárban, egy irodában, egy étteremben stb... A kedvességgel még nem lőtt mellé senki.

2022. jan. 11. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
1: Gyárakban akár az is lehet a befogadás feltétele, hogy 20 évesen már legyen házas, meg legyen minimum 2 gyereke. :)
2022. jan. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"Új helyen újoncként hogy illeszkedjek be?"


Tudod ez pont ugyan olyan mint amikor szorakozol ... ha tancolni akarsz felmesz a parkettra es felveszed a ritmust :)

2022. jan. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Bolt



1-es!

Mit értesz eltaposni alatt?

Amúgy beszélgetés alatt mit értesz?

Meddig kell menni?

A helló hogy vagy után mit szabad,és a holnap meló után megyek horgászni még szabad?

Tehát mi a minimum,hogy lássák hogy be akarok illeszkedni,és mi az a szint,ami fölé ne menjek?

2022. jan. 11. 17:30
 5/13 A kérdező kommentje:
1. Tudunk vhol beszelni? Nagy szuksegem lenne kompetens segitsegre ilyen teren.
2022. jan. 11. 17:39
 6/13 anonim ***** válasza:

Ahh, nagyon túlpörgöd.:)

Engedd el ezt az erős megfelelési kényszert.


Légy normális, állj hozzájuk és a feladathoz érdeklődéssel, lelkesedéssel. Ha valamit nem értesz, kérdezz. Ennyi.


Én is voltam már az akkori karótnyelt kollektívához képest közvetlenebb, na bumm, így legalább jóban lettem közülük 1-2 emberrel, de alapvetően kedveltek. Aztán volt eleve kirívóbb, a viccesebb humorbugyor srác- őt is mindenki kedvelte pont ezért, amilyen.


Nem kell erre ráfeszülni, egy társaság jó esetben vegyes: lesz ilyen is, olyan is. Te meg add magadat, és kész.

2022. jan. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi!

Csak tudod én akarok tetszeni az ottaniaknak,elvégre nagyon sokat számít.

A tanár kedvence mindig a legszorgalmasabb.

Mao 80 millió,Sztálin 80 millió,H1tler meg a tanár kedvence 11,5-el.

Persze testalkatom van a melóhoz,szerintem ha fizikai részről van szó oda tudom tenni magam.

Viszont nem szabad túlteljesítenem.

Az nem lenne jó,ha első pár nap megtenném mégis,aztán lejjebb venném a lábam a gázról picit?

2022. jan. 11. 22:50
 8/13 anonim ***** válasza:
Őő megcsinálsz mindent normálisan és legjobb tudásod szerint, amit kérnek. És nem lesz gond.
2022. jan. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Rendben.

Köszi a választ!

2022. jan. 12. 12:44
 10/13 anonim ***** válasza:
8: Sajnos ez nem ilyen egyszerű. Egy normális világban így működne, de nem abban élünk. Hányszor hallani, hogy valaki a legjobb teljesítményét hozza, mindenkivel próbál normális lenni, de aztán mégis erős mobbingolásban részesül.
2022. jan. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!