Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tinálatok volt már olyan,...

Tinálatok volt már olyan, hogy valaki ittasan vagy másnaposan ment be dolgozni, és lebukott?

Figyelt kérdés
Ha igen, mi történt? Kirúgták?

2023. szept. 29. 08:01
A kérdező szavazást indított:
Nem, még soha.
Igen, kommentben elmesélem.
21 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
85%

Csak a céges buli másnapján...

De akkor mindenki rottyon volt:D Volt aki végighánta a délelőttöt a budiban, én csak simán bealudtam ültömben a gép előtt.

Volt aki az asztal alatt feküdt és aludt:D

Sosem értettem mi a fszért kell az ilyen bulikat csütörtökre rakni:D

2023. szept. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon régen a szockommcsi rendszerben gyárakban üzemekben nagyon sokan piáltak,de szerintem máshol is.Nálunk anno konkrétan vasszekrényban volt a kistálca,feles poharak,pia.

Ez a piálás a magyar társadalom egy részére még a rendszerváltás után is jellemző volt elég sokáig.Sokan vezettek piásan is.Ma már azért ez nem megy,vagy legalábbis kevés helyen talán.

Kb.10 éve volt egy kolléga,sokszor fújt pirosat reggel,aztán mindig hazaküldték,kiírták szabira.Nem rúgták ki,mert nem termelő maszek cég volt.Aztán egyszer rosszul lett és 3 nap múlva meghalt a tag.Rengeteget ivott és nem bírta.

2023. szept. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
2: Pedig ha inkább kirúgással fenyegetik, meg elbeszélgetnek vele, lehet összeszedte volna magát.
2023. szept. 29. 08:41
 4/31 anonim ***** válasza:
90%

Mondjuk az ittas meg a másnapos között azért elég nagy különbség van.

Én nem tudok róla, hogy bárki is ittasan jött volna be nálunk dolgozni, de olyan már velem is volt, hogy másnaposan bementem. Csütörtöki napon volt egy csapatépítő sportnap formájában, aztán utána pár kollégával még beültünk kajálni, meg iszogatni és kicsit jobban sikerült a kelleténél. :D

Másnap több mint 1 óra késéssel értem be dolgozni mert nem bírtam felkelni, a fejem majd szétment, vettem be fájdalomcsillapítót, majd ebéd közben az ebédlőben bealudtam a kajám felett. :D

2023. szept. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
87%

1es vagyok, jaigne, lehet úgy jöt tle, hoy másnaposak voltunk. Nem, aznaposak voltunk, tekintve, hogy 4kor hagtunk fel a piálással és 9kor már bent kellett lenni:D

Nem tudom tudjátok-e, de a képernyők nem állandó fnyt bocsátanak ki, hanem egy bizonyos frekvencián "villognak". Nnnna, hát én abban az állapotban villogásnak éltem meg, kb 5 percnél tovább nem tudtam rajta tartani a szemem, mert különben behányok:D

2023. szept. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
87%

Mondjuk a másnaposságnak is vannak szintjei. Rendszeresen megyek be másnaposan hétfőnként főleg, felkelni rossz, de mire beérek visszatérek a félhalott állapotból.

Tudom vannak akiknek a szervezetét nagyon leterheli az alkohol főleg ezek közül is azok akik elvétve isznak és nem bírnak működni másnap, de az megérdemli a szenvedést, ha ennek ellenére bemegy dolgozni

2023. szept. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Na de szorosan a kérdésemnél maradva, olyan esetekre lennék kíváncsi, amikor valaki lebukott a felettese előtt, és hogy utána mi lett.
2023. szept. 29. 09:26
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem irodai munka is érdekel, munkatarsam narancsléveben vodka is volt, és feltűnt a főnöknek a viselkedésén. Munka végén amikor visszatértünk az irodába megfujatta vele a szondát. Megkérdezte tőle tudja-e mit jelent, munkatarsam mondta, persze. Aláírta a papírokat és másnap reggel már otthon ihatott. Lezajlott 3 perc alatt mindenféle felesleges dráma nélkül.
2023. szept. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
8: Sose dolgoztam irodában. És én is gyárban és közmunkában láttam ilyet.
2023. szept. 29. 10:23
 10/31 anonim ***** válasza:
85%

Bolti eladók voltunk. Egyszer csak bejött a területi vezető, hogy most mindenkinek átnézi az öltözőszekrényét, meg szondát kell fújni.

Az egyik idősebb kolléganőnél elvileg mutatott valami kis eltérést a szonda. Én nem láttam, meg nem tudom ez hogy működik, de azt mondták nagyon alacsony szintet mutatott csak ki. Mindenesetre kirúgták a nőt. Bazi megalázó volt, ott dolgozott 10+ éve, pár éve lett volna a nyudíjig. Én soha nem vettem észre, hogy piás lenne.

Később lett egy olyan pletyka, hogy direkt miatta szondátattak mindekit, mert valaki egyszer erősebben megérezte rajta az alkoholt. Lehet benne valami, mert 4 évig dolgoztam ott, és máskor soha nem volt ilyen. Pedig volt, hogy én is 2 óra alvás után mentem be buli után, nem másnapos voltam hanem még aznapos erősen. De nyitásra azért jobban lettem, addig meg csendesen pakoltam a sorok között és próbáltam nem hányni.

2023. szept. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!