Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vallottátok már be a főnökötök...

Vallottátok már be a főnökötöknek, hogy azért nem tudtok dolgozni menni, mert másnaposak vagytok?

Figyelt kérdés

Tehát hogy mondjuk egy mérsékeltnek szánt iszogatás véletlenül nagyobbra sikeredett a kelleténél, és utána másnap munkanap volt. És hogy betelefonáltatok vagy bementetek beszélni a főnökkel, és elmondtátok mi a helyzet. Ha igen, mit reagált?

Én még nem csináltam ilyet (Inkább beteget jelentettem, vagy kitaláltam, hogy sürgős elintéznivalóm akadt, és szabadnapot kértem.), de volt egyszer egy olyan főnököm, aki úgy volt vele, hogy egy munkaviszony alatt egyetlenegyszer elfogadja hiányzási indokként. De akkor a lényeg az, hogy mondják, ne neki kelljen észrevennie a dolgozón, miután beállt munkába.

Meg olyanról hallottam, hogy a főnök nem engedte el az illetőt, mondván, a munka a legjobb orvosság.



2022. szept. 28. 08:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Nem, pontosabban én bementem takonymásnaposan és megmondtam ebédnél, hogy tegnap szétcsaptam magam és most épp túlélek. Röhögött rajta, szoktunk így bejárni csapatépítő után is.
2022. szept. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Én mikor nem megyek, akkor betegség áll a háttérben, amit igazolni is tudok. Az emberek meg magyarázkodásra akarnak ösztönözni, meg nyomozgatni utánam, de ha betegen dolgozna az ember, akkor egyből otthon lenne a helye.
2022. szept. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
1: Na ezt mondjuk hülyeségnek tartom, pláne fizikai munka esetében. Emlékszem, kínai étteremben dolgoztam, ami az év 365 napján üzemelt, a téli ünnepekre senki nem kérhetett szabadságot, és újév (január 1.) az év egyik legnehezebb napja volt, mert dugig volt az étterem, és ezerrel pörögni kellett reggeltől estig. De ezek meg előző nap szilveszteri munkahelyi piálgatást rendeztek egész éjjel 2-3-ig. Másnap meg reggel 9-re irány a munkahely, és kemény meló! Mondjuk a kínaiak munkaabnormalitását azt hiszem, senkinek nem kell bemutatni.
2022. szept. 28. 09:37
 4/11 anonim ***** válasza:
73%
Irodában dolgozom, nem érint. És két pohár szóda után általában hadra fogható vagyok.
2022. szept. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
Nem vallanék ilyeneket. Eleve nem is kiváncsi rá, másik meg hogy visszaélne vele kesobb.
2022. szept. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
5: Mire gondolsz visszaélés alatt?
2022. szept. 28. 11:37
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Plramragasztja mint bélyeget hogy egy piás ember lennék


Vagy legkozelebb ha kések beszolna hogy megint berugtál netán?


Rossz hirem terjeszti esetleg


Vagy várna néha vmi italt hogy vigyek neki ajandekba hogy joban lehessek vele.


Esetleg fúrna más kollegák vagy felettesei elott


Vagy a hátak mogott kubeszelni kiszinezné a dolgokat


Ezer meg egy minden lehet hogy miert nincs koze senkinek mznkahelyen a magánélethez.

2022. szept. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
*vagy a hátam mogott kibeszélne
2022. szept. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
utolsóban van egy kis paranoid hajlam
2022. szept. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Még nincs munkám de én rohadt módon lexarnám, órákra is csomószor mentem így. De jobb megelőzni ezt a betegséget, nem a főnök hanem a mi jólétünk miatt.
2022. szept. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!