Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is tapasztalta munkahelyek...

Más is tapasztalta munkahelyeken ha vékonyabb vagy szebb vag, fiatalabb ezért utálják es tehet bármit semmi nem jó?

Figyelt kérdés

Ahol a többség az ellenkezője.

En bármilyen aranyos kedves becsületes, segítőkész vagyok, rossz hírem terjesztik mégis, pletykálnak és rosszindulattal, ha elvégeztem egy munkát direkt nem adják le( csopvez.) hogy késsen csússzon, halogatják, a felettes meg őket védi hogy én akkor sem adhatom le, ha mások ülnek rajta, nem kerülhetem ki a lépcsőket.

Viszont ha baj van belőle engem rugdosnak.

Legutóbb meg eltüntették egy dokumentumomat is amit másoknál kell tárolni, hogy egyben legyenek tárolva.

Most próbáljak az ilyenekkel egyenesen beszélni, vagy balhézzak, vagy hagyjak bent hangrögzítőt esetleg, vagy hogy lehet egyedul tizek ellen csatát nyerni?


Lehet nem a külső a bajuk ezt egy kollega súgta csak nekem csendben hogy szerinte ebbol indul ki az egész.



2023. okt. 5. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ha ilyen tulajdonságok mellé jópofizol, esetleg látszólag megtűrnek (de a hátad mögött ugyanúgy keverik a szart rólad). Ha nem, akkor meg addig meg se állnak, amíg el nem üldöznek. Én még mindig nem találtam jobb módszert, mint az első intő jeleknél lelépni, mivel smúzolni ilyen kétszínű pitsákkal soha nem fogok, akik a legelső pillanatban, ahogy kilépek egy helyiségből, már okádják rólam a trágyát a lepcses szájukból.
2023. okt. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kitana. ***** válasza:
54%

Én azt tapasztaltam, hogy ebből csak eleinte van probléma, amíg új vagy, mert az első benyomás a külső alapján dől el nagyrészt, de aztán megismernek jobban és akkor már ez nem számít annyira.

Utána már a személyiség lesz inkább a gond. Nem biztos, hogy baj van veled, lehet csak nem passzoltok össze a többiekkel. Meg hát nyilván vannak rosszindulatú emberek, de ők meg abba tudnak beleállni, aki hagyja.

2023. okt. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Ez rendszeres a legtöbb helyen.
2023. okt. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Dd miért nem az ilyenek lépnek le akik képtelenek csapatban dolgozni?

Miért nekem kéne?

Miért erősebb a rossz, mint a jó?

Miért vannak klánban a rosszak, és bújnak el inkább a jók?

Holnap bemegyek és ezt úgy nyeljem le?

Ne hozzam témába se?

Hangrögzítőt is bent hagynék.

2023. okt. 5. 23:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Hagyd csak benn, egyébként is rögzíts csak amit tudsz, ad egy biztonságérzetet. Sajnos ez általanos, amit írsz.
2023. okt. 6. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Harminc evig. Viszont akik megismertek, azok mar kimondottan megszerettek, de azok csak a kozeli kollegak voltak.
2023. okt. 6. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Dolgoztam ilyen helyen. Multi. az átlagos szürke egér - lapos deszka kinézetemmel jó nőnek számítottam ott. Annyit tudok mondani, hogy mindent dokumentálj, amit csak lehet. Konkrétan a végére minden e-mailembe beCC-ztem a főnököm, illetve minden csip-csup ügyről e-mailt írtam, hogy legyen nyoma. De végül aztán a felmondás hozta el a várva várt megnyugvást, legalább is nekem, ilyen emberek közt pokol volt dolgozni.

Mostani helyemen egy kolléganőmmel van ilyen probléma. Együtt jöttünk a céghez, pár nap különbséggel léptünk be, és ezért hamar jóban lettünk, mert mindketten újoncok voltunk. Ő többször tett utalást arra, hogy ő nagyobb darab, én meg vékony vagyok (de egyébként én se vagyok szép, meg ő se), nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, általában igyekeztem megynyugtatni, hogy a többi ember nem becsmérli őt olyan szigorúan, ahogy ő saját magát, és ennyi. A probléma ott kezdődött, mikor jóval utánunk jött egy fiatal férfi is a céghez, aki senkihez nem szólt, megpróbáltam, hogy megkérdezem, hogy ülhetek-e az asztalához, mikor ebédelt, és mondta, hogy persze, kiderült, hogy 1v1-ben tök jó beszélgetőpartner, és még közös hobbink is van (horgászat). Utána munkahelyi haverok lettünk, együtt ettünk, de olyan is van, hogy random odajön, ahol én dolgozok, hogy dicsekedjen a legutóbbi kapásával, mert rajtunk kívül senkit nem igazán érdekel ez a cégnél. Kb. két hónapja a kolléganőm, akivel egyszerre léptünk be, összejött ezzel a férfival. Én a többiektől tudtam meg, hogy tiltja őt attól, hogy beszéljen velem, és attól is, hogy horgászni járjon (ettől függetlenül csinálja mindkettőt, ahogy azt kell). Megpróbáltam megbeszélni a kolléganővel a dolgot, elmondtam neki, hogy sosem szerveztünk munka után programot a párjával, sosem mentünk együtt horgászni, mindenkinek megvan a maga társasága, és egyébként régebb óta beszélgetek vele, mint hogy összejöttek volna, szerintem ha bármelyikünk érzett volna egy szikrányi vonzalmat is a másik iránt, akkor már régen lépett volna, de ilyen nem történt. Erre az volt a reakció, hogy majd a vékony lány megint lecsapja a kezéről a párját, ahogy az mindig is történt, és ne tegyek úgy, mintha ez egy ártatlan dolog lenne, tudja, mire készülök.

Ha utánam hajítanák, akkor se kellene nekem az az ember, de havernak teljesen jó. És szerintem ő is így vélekedik felőlem, mert még mielőtt összejött volna ezzel a csajjal, egyszer kifejtette, hogy neki mennyire a teltebb nők a zsánere.

2023. okt. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Olvastam egy cikket amiben ez volt, igen lehetséges
2023. okt. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!