Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkák vannak amik...

Milyen munkák vannak amik készpénzben fizetnek hetente vagy nap vegen?Szolnok környékén. Bővebben lent a helyzetemről. 18L

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy ideköltöztem nagyimhoz kb 2 hónapra, mert a betegsége miatt szüksége volt rá, ezért segitek neki, amíg meggyógyul, viszont emellett szeretnék egy kis pénzt is keresni, nem több százezret, de hogy ki tudjam neki fizetni a magánorvost az is kb 30 vagy 40.000 lesz, meg magamnak is kis költőpénzt, ha szükségem lenne valamire, ne az ő pénzéből vegyem. Azért lenne szükség készpénzesre, mivel nincs magyar bankszámlám, Németországba lakunk. Itt leszek nagyjából november végéig, ezért ilyen alkalmi munka kéne ami nem hosszútávra keres, csak alkalmi munka. Ilyesmire gondoltam, hogy kisállat szitter lennék, kutya meg macska vigyázó, regisztráltam vagy NÉGY kisallat szitter kereső oldalra, és kitettem pár posztot, de már egy hete, és senki sem keresett még.Mezőtúron vagyok, ügyhogy itt a közelben lenne jó, Mezőtúr, Túrkeve, Szarvas, Szolnok, meg még nem tudom nem ismerem annyira a kornyékbeli városokat.Köszönöm aki tud segíteni.

2023. okt. 8. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Én fizetek, ha láthatom a talpaid.
2023. okt. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mennyit fizetsz? 🤣🤣🤣
2023. okt. 8. 13:44
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Megbeszélés kérdése :P
2023. okt. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom pontosan hogy Németországban ez hogy megy, de itthon pl építkezéseken fizetnek nap/ hét végén
2023. okt. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem túl bonyi nyitni egy magyar bankszámlát, normális hely nem fizet kp-ban.
2023. okt. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
prostitúció.
nov. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!