Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Betudnék illeszkedni erre a...

Betudnék illeszkedni erre a munkahelyre ilyen személyiséggel?

Figyelt kérdés
Színházi fénytechnikusi állás, minden nap oda-vissza 100km (3 óra) ingázással. Napi 16-18 óra munkával és a pihenőidőt csúsztatással eltolva. Eddigi munkahelyeimen sosem tudtam beilleszkedni a munakhelyre és nem bírtam soha a munkát hosszútávon. Leghosszabb munka amit életemben bírtam az is irodai Facebookos diákmunka volt 6 hónapig, azt is csak azért bírtam mert heti 10 óra munka volt de 6 hónap után nagyon kiégtem. Kemény fizikai munka is lesz sajnos benne, amit sosem bírtam, még egy McDonaldsban is kemény 5 órát bírtam és még aznap felmondtam mert összeestem, mert a 130 kilós testem nem bírta az állást. Előző munkámat pedig 3 hónapig bírtam, az teljes home officeos call center volt de az is nagyon nehezemre esett és senkivel nem jöttem ki jól mert egy nagyon lusta ember vagyok és nem tudtam normálisan dolgozni. Most 1 éve munkanélküli vagyok és a szüleim nemsokára kiraknak az utcára ha nem találok munkát SOS. Érdemes ebbe belevágni így? Szerintetek betudnék illeszkedni?

2023. okt. 12. 15:20
A kérdező szavazást indított:
Be fogsz tudni illeszkedni
Így ez felejtős
17 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Mindennap 6 óra inga a 16-18 óra mellé? Aludni mikor fogsz? Ez akkor is felejtős, ha az összes egyéb problémád és munkaundorod nem lenne.
2023. okt. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Félreérthetően írtam, 3 óra oda-vissza ÖSSZESEN az ingázás, mert autóval 1,5-1,5. Érdekes is lenne, ha 50km-t 3 óra alatt tennék meg.
2023. okt. 12. 15:33
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Itt nem a személyiségeddel van baj hanem azzal hogy nem akarsz dolgozni és ezt arra fogod hogy nem bírsz (lehet nem tudatosan). Ezen kéne elsősorban változtatni.
2023. okt. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%
Figyelj, már az mindenképp érdekes, hogy 100 km hogy lehet egy bő óránál több, de ha a 100 az oda-vissza akkor főleg nem jön ki a matek, kivéve, ha Kovakövi Frédinek hívnak. :D
2023. okt. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Ettől ennyi ingázás meg ennyi munkaidőtől 2 nap alatt kifogsz készülni, mert ez brutális. Az utazást nem tudom hogy oldod meg gondolom tömeg közlekedve, de az is fárasztó lesz, mert azon aludni nem fogsz tudni normálisan sem, és mire hazaérsz már indulhatsz is vissza.


Ez nem fog neked menni, oké valamit kell csinálnod, megértem, de ez totál felejtős. Vagy intézzenek neked szállást hogy legalább rövid pihenő időkben ne kelljen ingáznod.

Ilyen személyiséggel neked maximum adminisztrációs munkát adnék, vagy valami csomagolói állást egy gyárban, mondjuk 1 műszakba esetleg, de kétlem hogy ilyet találsz. 130 kilóval nem csoda hogy nem bírod az állómunkát ez brutálisan sok, és ezt sajnos tudom mert én csináltam ezt 150 kilóval is, csak én mocskosul aktív típus vagyok, ennyi a különbség. Én mondjuk a helyedben még az eladói munkakört próbálnám meg mondjuk valami kisebb üzletben.

2023. okt. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát 4-es pedig ma voltam állásinterjún és 1,5-1,5 volt oda-vissza az út. Lehet a forgalom is közbejátszott, de tényleg ennyi volt. 9kor indultam, 10:30-ra értem be. 12:30-kor vissza, 2-re értem haza.
2023. okt. 12. 15:40
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Ha 5 óra munkát nem bírtál miből gondolod, hogy 16-18-at fogsz?

A hármassal egyetértek.

2023. okt. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
5-ös: Tömegközlekedés felejtős, mert össze-vissza lesz a munkaidő, rendezvényfüggő. Van hogy hajnali 2-kor végzek majd és akkor nincs busz vagy vonat haza, csak kocsival járhatok be. 30ft/km-t támogatnak, de szállást nem tudnak adni, a bérem is bruttó 370 lenne mert csak ennyit tudnak adni. Meg hát szegény Suzuki Swiftem (1.0), nem igazán erre lett kitalálva hosszú távon.
2023. okt. 12. 15:48
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtős. Ilyen hosszú munkaidőre normális szabadnapok kellenének, nem csúsztatás. Egyszer voltam konyha próbanapon 16 órát, 2 napig alvajáró zombi voltam utána. Embertelen. Keress mást.
2023. okt. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szerintem felejtős lesz, apám szerint sem kéne, de anyám üvöltözik velem, hogy ha kell akkor "egy nap 40 órás kutyaszarszedést is el kellene már vállalnom" és hogy "csak nem halok bele a munkába". Sajnos sík ideg már, hogy 1 éve henyélek.
2023. okt. 12. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!