Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pizza Forte pizzakészítő/konyh...

Pizza Forte pizzakészítő/konyhai munka tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Hétfőn állásinterjúra vagyok hivatalos, amire el is megyek, de szeretnék személyes vagy ismerősötök általi tapasztalatokról olvasni, mik a vélemények. Nem úgy értve, hogy alja munka meg nagy sz@r. Ha igen, oké, de miért volt az, kérlek, fejtsétek ki.
2023. okt. 13. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ minek jelentkezel, konyhafőnök, szakács, vagy kisegítő? Előbbi kettő pl szerintem minden nagyobb konyhában jó lehet és kellő kihívást adhat, míg utóbbi minden konyhában alja munka
2023. okt. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Pizzakészítőnek jelentkeztem.


Azt esetleg lehet tudni, kb mennyi nettóban a fizu? Feltúrtam az egész netet, de vagy én vagyok a béna, vagy tényleg nem lelem sehol, mennyit lehet keresni 8 órában.

2023. okt. 13. 17:38
 3/3 anonim válasza:
Szia kedves kérdező! Tudnál részleteket mondani, hogy mit mondtak? Én is holnap megyek be hozzájuk interjúra. Köszi
2023. okt. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!