Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A legtöbb diplomás munkához...

A legtöbb diplomás munkához miniumum 3 év tapasztalat szükséges. Hová tűntek a pályakezdő vagy az 1 év tapasztalatos munkák?

Figyelt kérdés

2023. okt. 11. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

A legtöbbhöz.

Jelentkezz oda, ahol nem kérik. Ledolgozol ott egy évet, felmondasz, megvan a tapasztalat és máris tudsz jelentkezni az összesre utána.

2023. okt. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Meguntuk, hogy szín ötös húgyagyú kretén azt se tudja hol a luka. Sok helyen még nem jöttek rá, hogy nem a 40. papír kell a 39 után, hanem valós tudás. Mi rájöttünk, nálunk nincs ilyen "legyen 50 év tapasztalatod" baromság. Ja meg amúgy válogatni is tudunk. Mivel, hogy 80%otok a kisiskolás gyerekemnek segít vásárlásban, vagy a mekiben eteti a fertőt, van miből válogatnunk. Persze a nyomik azt mondták, "Mind idióta taknyos kölök, akik egy szót se tudnak a gyakorlatban. Mit csináljunk? Megvan! 3 év tapasztalat keljen!". Szerencse, mert ők felveszik ugyanazokat az inkompetenseket, csak 3 év tapasztalattal, míg mi azokat vesszük fel, aki értelmes, egyedülálló, asszertív, stb, stb, stb.., innen már tudod a sztorit.
2023. okt. 12. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Hiring freeze van sok helyen és csak okkal vesznek fel embert. Emiatt meg nem olyat keresnek, akinek nulla tapasztalata van. Ilyen egyszerű.


Azt lehet megjátszani jelenleg a legkönnyebben, hogy gyakornoki melót vállal valaki és ha jó és van hely, akkor felveszik félév után.

2023. okt. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Olyan már.nincs ,hogy nem kérik.
2023. okt. 12. 10:57
 5/7 anonim ***** válasza:
71%

Én fizetősre jártam, ott az emberek többsége végigdolgozta egyetemi éveket, hogy tudjon miből tandíjat fizetni.

Van aki diákmunkával, van aki rugalmas munkaidős főállással, van aki elnyújtott gyakorlattal és van aki passzív félév alatt dolgozással.

Nálam volt mindegyik opció, épp ahova fölettek az alapján alakult így 6 év alatt végeztem mint sokan mások.

Ezzel arra akarok kilyukadni, hogy diplomaosztásra megvolt a 3 év tapasztalat és nem pályakezdőként indultunk.

2023. okt. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Engem olyan helyre vettek fel, ahol az álláshirdetésben 1-3 év relevásn tapasztalat szerepelt. Nulla tapasztalatom volt... sose dolgoztam még a munkakörben 1 napot se.

felvettek.

erről ennyit.

2023. okt. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Shaddark ***** válasza:
100%

Jelentkezők függvénye.

Meg hogy mennyit kérsz.

Ez egy verseny végül is, beadod mindenhová, ha nem írnak vissza így jártál. Ha visszaírnak mész átbeszélni. Simán felvehetnek ha nincs más / jobb / olcsóbb. Majd eldöntik ha jelentkeztél.

2023. okt. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!