Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szoktatok regisztrálni a...

Szoktatok regisztrálni a Munkaügyi Központba, amikor épp nincs munkátok?

Figyelt kérdés

2023. okt. 13. 20:13
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
21 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Már több mint 10 évvel ezelőtt volt ilyen, akkor regisztráltam, de semmi értelme nem volt.
2023. okt. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Nem, mert olyan nincs hogy munkanélküli vagyok. ha a főállásom megszűnik, akkor a vállalkozásom minősül főállásnak.
2023. okt. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel segélyre nem voltam jogosult, másért meg nincs értelme.
2023. okt. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és kaptam is álláskeresési járadékot. Néhány állást is ajánlottak, oda elmentem interjúra, de végül magam találtam egy számomra szimpatikus munkát, amit elfogadtam.
2023. okt. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 2 munka között mindig (nem mintha olyan sok váltásom lett volna), az álláskeresési járulék miatt, mert amúgy nekem megfelelő munkát nem tudnak ajánlani, azt keresek én magamnak. :)
2023. okt. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer voltam, nem sok értelme volt.
2023. okt. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem. Pont azért amit előttem is leírtak és a környezetemben is tapasztaltam: semmi értelme.


Ha megszűnik a munkaviszonyom, inkább elmegyek takarítani ideiglenesen valahova amíg nem találok normális munkát.

2023. okt. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
10 éve dolgozom, 3 hosszabb ilyen periódusom volt és mindegyiknél beregisztráltam. Mind a 3 alkalommal a segélyt is igénybe vettem, 1 alkalommal pedig az egyösszegűt is, sőt, volt hogy a mobilitásit ugyanúgy másik városban volt a meló előtte-utána, ahogy a lakhelyem meg ugyanúgy, ugyanitt. De kezdő munkanélküliként az utazásit is igénybe vettem. Most csak azért nem regisztrálok mert nincs meg a 360 napom, nem kapnék semmit. Alkalmi munkákból tengődök, ha még 1 hónap mulva is ez lesz akkor bejelentkezek, pénzt is kapok. Más haszna szerintem sincs, meg persze a tb jogosultsághoz is jól jöhet, szóval van azért értelme. Az elhelyezkedéssel kapcsolatos tanácsaikat végighallgatni persze szekunder szégyen. Kuli munkát, legalábbis itt, enélkül is gyerekjáték találni, normálisat meg úgy se tudnak segíteni találni.
2023. okt. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!