Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jelentkeznétek még egyszer...

Jelentkeznétek még egyszer olyan állásra amire már megtetted korábban, de nem vettek fel?

Figyelt kérdés

Még mindig fent van a hirdetés pedig hetekkel ezelőtt voltam interjún.

Igaz, kaptam egy válasz emailt hogy nem engem választottak de eltárolják az adataimat és a jövőben még megkereshetnek.

Hülyének néznének ha jelentkeznék még egyszer?


2023. okt. 17. 10:59
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Veszteni valód nincs.
2023. okt. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ miért utasítottak el. Ha a te részedről volt valamilyen hiányosság, és ebben azóta sem történt változás, akkor ugyanúgy fennáll az elutasítás oka.
2023. okt. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Nem.

Ha elsőre nem vagy jó, de később meg igen, akkor a ha nincs ló jó a szamár is elv van érvényben, én meg nem vagyok szamár.

2023. okt. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha már egyszer jelentkeztél, és voltál bent interjún. De nem téged választottak a munkára. Akkor miből gondolod hogy téged fognak választani? Az adataid már meg vannak az adott cégnek? És igen hülyének fognak nézni. És biztos hogy nem téged fognak választani. Vagy ha mégis be választanának. Akkor te fogsz eljönni onnan. Szóval ahová nem vesznek fel, oda nem érdemes visszamenni.
2023. okt. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Nem jelentkeznék, főleg nem elutasítás után, van tartásom és eszem is.
2023. okt. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp. Ha megvan az önéletrajzod és voltál pár hete interjun, és te kellenel neki, akkor már csörgött volna a telefonod... "üdvözlöm, aktuális még az álláskeresese?"


De nem csörgött. Elég egyértelmű. Nem adnám be újra.

2023. okt. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Így nem. Ha egy év múlva keresnek újra, akkor talán igen.

De ez így még ugyanaz a kör, amire te is jelentkeztél és elutasítottak.

És gondolom, nem azért, mert mást választottak.

Bár az is lehet, hogy választottak, találtak már valakit, csak a hirdetést nem törölték.

2023. okt. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

7-essel értek egyet.

Pár hét múlva biztos nem, most még ugyanarra az állásra kereshetnek embert. Egy évvel később már látom értelmét.

2023. okt. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én már jelentkeztem olyanra, ahová először nem vettek fel, de nem ilyen körülmények közt. Alapból nyári meló volt, diákként. 1 év múlva jelentkeztem újra, addigra több, releváns tapasztalattal.
2023. okt. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
SZoktam ilyet, úgyhogy igen.
2023. okt. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!