Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jelentkeznél olyan álláshirdet...

Jelentkeznél olyan álláshirdetésre, amit 3 hetente meghirdetnek?

Figyelt kérdés
Adott egy szimpatikus álláshirdetés, a munkakör pont rád van szabva, el tudod benne magad képzelni és a cég is komoly, a weboldaluk és a Facebook oldaluk alapján. Ennek ellenére 3 hetente belefutok a friss profession álláshirdetésükbe. A weboldalukon karrier fül alatt ugyanaz az álláshirdetés. Szakmunkáról van szó, ami hiányszakma. Fél éve ez megy kb, hogy 3 hetente látom a hirdetést. Még nem váltottam helyet de lassan szeretnék és szeretnék jelentkezni erre az állásra de mindezeket figyelembe véve nem gyanús hogy 3 hetente frissítve van a hirdetés? Nekem első munkahelyem ahol vagyok és nem jelentkeztem még sose a fent említett oldalon állásra. Így nem tudom hogy túl szép e ahhoz hogy igaz legyen vagy tényleg kevesen jelentkeznek hozzájuk...? Nektek mi a tapasztalatotok ezekkel kapcsolatban?

2022. nov. 14. 11:06
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nyilvánvalóan gond van Általában a munkakörülmények vagy a főnök kibírhatatlan az ilyen munkahelyeken.
2022. nov. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha érdekes, persze. Az állásinterjú arra van, hogy kérdezzünk, ott kiderülhetnek részletek.
2022. nov. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Nem mert miért keres 3 hetente mindig újra embert?Valami sz@r ott és nem marad ott meg senki.Láttam már ilyet egy bolt esetében és azóta is mindig keresi a dolgozókat nyilván nem véletlen.
2022. nov. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, lehet nem találtak rá megfelelő embert, jelentkeznék rá akkor 3 hetente, ha felvesznek, és kiderül hogy tényleg egy trágya, akkor utána ott is hagynám mielőbb
2022. nov. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Ha olyan a hely, ahol elképzelhetően több ilyen végzettségű emberre van szükség, akkor simán előfordulhat, hogy nincs meg a szükséges létszám, úgyhogy állandóan keresnek. Még az is lehet, hogy pont ezért nagyon megbecsülik a dolgozóikat.

Meg persze az is lehet, hogy annyira szar hely, hogy mindenki menekül onnan.

Sokat nem veszíthetsz, ha jelentkezel, egy interjúból sokmindent megtudhatsz. Csak utána kell okosan döntened.

2022. nov. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Jelentkeztem már nem is egyszer ilyen állásra, legtöbb esetben vissza sem írták lofüttyöt sem, de újra és újra hirdetik azóta is.
2022. nov. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan hely (szálloda étterme), ahova 3 éve felvettek, majd elküldtek a próbaidő végén mondvacsinált, irreális indokokkal. De azóta is folyamatosan kint látom a hirdetésüket, hogy embert keresnek. Azért az nehezen hihető, hogy 3 év alatt sem találtak valakit, aki hosszútávra maradna.
2022. nov. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is jelentkezdtem már ilyen 3 hetis szarra, nem válaszolt senki.
2022. nov. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
tuti a legszimpit keresnek.
2022. nov. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Volt olyan, hogy mi is 4 hetente hirdettünk megy egy pozíciót, szimplán azért mert 10 jelentkezőből 6 nem jó minőségű (értsd: nincs meg a szakmája), 2 fel se veszi a telefont, a maradék 2 pedig az interjú során 2 mondatot nem tud kinyögni normálisan.

Hiányszakmát keresünk egyébként.

2022. nov. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!