Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is egész nap fáradt az...

Más is egész nap fáradt az állandó buszozástól?

Figyelt kérdés
Naponta 1,5 órát buszozok és egész nap fáradt vagyok. Amikor hazaérek semmire sincs se időm, se erőm. A hétvégéken legtöbbször egész nap az ágyban fekszem és alszom, nem vagyok álmos, de fáradt vagyok. Már a gondolata is fáj, hogy mindig buszozni kell 1,5 órát, unom, hogy mindig buszra kell szaladni, lesni az időt, állandó pörgés és rohanás. Irodai munkát végzek.

2023. okt. 19. 18:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
Volt olyan munkahelyem ahová napi 3 órát buszoztam. A buszon olvastam általában ami kikapcsolt meló után. Nem éreztem magam túl fáradtnak ahhoz, hogy utána folytassam a napot. 7-8 körül értem akkoriban haza, utána még volt 5-6 órám elalvásig, abba azért rengeteg minden belefér.
2023. okt. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én vonatozom ugyanannyit, és igen, én is egész nap fáradt vagyok tőle.
2023. okt. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

~5:00-kor kelek és ~18:10 vagy ~19:05 érek haza, aki meg városban lakik az max 15 perc alatt hazaér.

Nekem senki ne mondja, higy 1,5 óra buszozást nem unja és nem fárad el benne.

2023. okt. 19. 18:19
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én Budapesten belül buszoztam ennyit éveken keresztül. Elegem lett. Kerestem egy olyan helyet, ami 10 percre van a lakásomtol. Halistennek találtam is. Két villamosmegallo... Imadom.
2023. okt. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Biztos, hogy az utazást utálod? Nem a munkát?
2023. okt. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Persze, hogy kimerítő, aztán egész nap alszol el, nehéz mások hülyeségét elviselni. Csak hogy elvonjam a fáradtságról a figyelmed pl. BAZ megyében, az alulművelt népség között még teszik a megjegyzéseket is, ha nem mész le az ő alpári szintjükre. Nem egyszer kötött már belém is suttyó csávó, hogy "lebuz!zott" mert az ő körükben így szedték fel a lányokat. Vagy cigány kölyök, mert tetszett neki a felsőm. Ilyenkor vagy elküldöd melegebb éghajlatra, hogy a méhpempődet nyalogassa meg vagy lesz@rod. Budapestet is szokták szidni, de szerintem mèg mindig 1000 külömbek ott az emberek mint BAZ megyében.Úgyhogy légy erős, kibírod. Más is azt csinálja..
2023. okt. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*1000szer
2023. okt. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

higy 1,5 óra buszozást nem unja és nem fárad el benne.

De igen, ezert költöztem inkabb közelebb a munkahelyhez saját ingatlanbol.

2023. okt. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy évig 2 x fél órát utaztam oda-vissza, borzasztóan lehangolt, untatott, elvesztegetett időnek tűnt. Nem tudok buszon olvasni, se pl. hangoskönyvet hallgatni, mert nem tudok koncentrálni, nert nem otthonos a környezet. De nem attól voltam fáradt, hanem egyrészt a korán keléstől, ami a buszozás miatt volt, másrészt a munkától. Azóta nem buszozok, mégis fáradt vagyok, mert a munkám hasonlóan kimerítő. (szintén szellemi)
2023. okt. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
5 éve utazom így munkába... aki azt írja, hogy nem fárasztó az nem buszozott még 20 percnél tovább.
2023. okt. 19. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!