Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak én érzem betegesnek és...

Csak én érzem betegesnek és természetellenesnek gyárban a délutános és az éjszakás műszakot?

Figyelt kérdés
Délutánosnak az estére eső részét leginkább, meg mire vége van, 22 órára, addigra azok akik normális időszakban dolgoznak 8-16 óra között, már rég elfelejtik az aznapi munkát és otthon fekszenek az ágyban. Természetellenes dolognak érzem teljesen az esti, éjszakai munkavégzést. Egyedül vagyok ezzel?
2023. okt. 22. 02:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
én az összes műszakot természetellenesnek érzem
2023. okt. 22. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
96%
Maga gyár is természetellenes. Akkor mit gondolsz?
2023. okt. 22. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Én pont jobban élvezem a délutános, de főleg az éjszakás műszakot. Sokkal lazább, mint a nappali és emellett jobban is fizet.
2023. okt. 22. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

En is delutanra jarok dolgozni. 9kor vegzek. Eleinte engem is zavart, h (kis tulzassal) masok mar otthon vannak lassan, mire en egyaltalan megyek.

De aztan rajottem, h tok jo, h nem kell koran kelnem. Regeteg idom van meg delelott ezt-azt csinalni. Delutanban mar kevesebb, vagy egyaltalan nincs fonok, irodistak, kevesebb szem figyel.

Ha nem vagy elegedett, akkor valts.

2023. okt. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

Delutanos a legjobb nem kell koran kelni es haza is erek ejfel elott

Ha tehetnem csak delutanosba jarnek

Persze nem olyanban hogy 16-02-ig mert az szar

14-22-ig az jo

2023. okt. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem is természetellenes, de látszik, van aki szereti. Meg aki gyári operátor annak nem igazán van lehetősége válogatni meg finnyáskodni
2023. okt. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
43%
En reggel kezdek, de igy is ejfel kb mire hazaerek.. igy sose ertem azt aki 8 orak miatt kivan, szinte fel muszak pl egy vendeglatosnak 😅 A koran kelessel van csak gondom az mind1 mikor vegzek, bagoly vagyok, bagoly haverokkal. Sokszor meg hajnalig logunk melo utan
2023. okt. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
84%
#7 A másik szemszögből meg ott van az, hogy pl. a vendéglátósoknál gyakran van egy pihenőnap beiktatva, így nem az van, hogy állandóan heti 5 napot tolsz végig robot üzemmódban.
2023. okt. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
20%
Én sem szerettem, amikor úgy dolgoztam gyárban hogy egyik héten 6:00-14:00, másikon 14:00-22:00. Én délután és este otthon szeretek lenni. De voltak akik a délutánost szerették, mert hogy akkor nem kell korán kelni. Ugyanakkor néhányuknál azt éreztem, hogy valószínűleg csak ámítja magát ezzel, és igazából szívesebben lenne állandó délelőttös.
2023. okt. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Én biztos nem, rühellem a korán kelést, ha 9 előtt kel felkelnem el van b**va a napom
2023. okt. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!