Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha Szegeden nem nagyon sikerül...

Ha Szegeden nem nagyon sikerül a karrierem építeni a diplomában, akkor érdemes lehet felköltözzek úgy Budapestre, hogy van lakásunk, csak most ki van adva albérletbe?

Figyelt kérdés

Nemrég végeztem az SZTE-n, de nem találok munkát egyáltalán a szakmámban, csak ilyen adatrögzítői munka volna antikváriumnál. Ahhoz meg fölös volt egyetemre járjak.

Van egy 2 szobás lakásunk Budapesten, ami ki van adva albérlete.

Viszont ha felköltözök nagyjából annyi pénzt fogok keresni, ami így bejön albérleti díjból, de az meg ugye elveszik.

Anyáék esetleg mondták, hogy a másik szobát adjuk ki és lakjak lakótárssal.

Szerintetek ez így működhet 22 évesen?

Korábban nem éltem még a fővárosban, Szegeden éltem mindig.


2023. okt. 25. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen a diplomád, eléggé piacképes-e. Mondjuk ilyen könyvtáros vagy hasonlóval tuti nem mennék.
2023. okt. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szegeden elág nehéz állást találni, nemhogy normálisat, bármilyet.


Helyedben előbb budapesti állásügyben kereskednék, s ha az megvan, ráérsz dönteni lakásügyben.

2023. okt. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De most olvasom, hogy lesz kínai elektromos gyárunk, ott majd legalább lesz szalagmunka.. haha
2023. okt. 25. 19:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Milyen diplomad van?

Ha IT, akkor tavmunka is johet

2023. okt. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!