Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyit keres egy fodrász?

Mennyit keres egy fodrász?

Figyelt kérdés
Olyan aki nem béna, nem csak idős nénik haját dauerolja, hanem képben van a trendekkel, és jó anyagokkal dolgozik.

2023. okt. 29. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1,5 millió kb. megvan. Attól függ hol, mit csinál, mi a specialitás.

Ha megcsinál napi 3 balayage-t, ombrét, 20 ezerért, az napi 60. És ez még egy nem drága fodrász.

Ha vágásban utazik inkább, mondjuk egy fej egy óra, akkor napi 6-7 vágás, pl. 8 ezer/fej, akkor iseg ám annyi.

2023. okt. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ebből kb. mennyit visz haza? Vagy ennyi amit tisztán megkeres?
2023. okt. 29. 15:58
 3/6 anonim ***** válasza:
44%
Ezt engedd el, van itt pár troll, aki a fodrászokra van kihegyezve, szerintük a fodrászok nettó millió körül zsákolnak be minden hónapban
2023. okt. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted mennyi az igazság? Nem egy elérhető max fizetésre gondolok, de nem is arra, hogy tanulóként mindent fél áron csinál valaki, mert örül, ha gyakorolhat. Egy reális árra gondolok.
2023. okt. 29. 16:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok. Fodrász.

Nem akartam magamra nézve írni, ezért általánosítottam. Nem mindegy, kinek mi a fő profil, hol dolgozik, hirdet-e, trendeket követ, jár-e továbbképzésre, milyen anyagokkal dolgozik, hol tudja beszerezni, bérel-e helyiséget, vagy otthon is tudja legálisan kialakítani.

Kb. 1-1,2 millió megvan, ha kialakult a vendégkör és megvetted az anyagokat, kifizetted a fizetnivalókat. Van persze gyengébb hónap, de erős is.

De ez én vagyok. Írhat a többi fodrász, ő hogyan, merre.

2023. okt. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, Budapesten a belvarosban pl az en baratom is nagyon jol keres. De mondjuk ha az alfoldi zsakfaluban fodraszkodna, ahol a szulei elnek, ott mar nem menne ennyire a bót...
nov. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!